Praca sezonowa Nantes

Niestety, nie mamy teraz ofert spełniających Twoje kryteria. Zostaw nam swoje CV, a odezwiemy się, gdy będziemy mieć pracę dla Ciebie

Wyślij CV

Nantes jest miejscem, gdzie zobaczysz jak pięknie nowoczesność może łączyć się z historią. Miasto położone jest w zachodniej Francji i stanowi historyczną stolicę Bretanii. To bardzo urokliwe miejsce we Francji, w którym zakochasz się od pierwszego wejrzenia. Obecnie uchodzi za drugi po Paryżu ośrodek kulturalny. Jeżeli interesuje Cię kultura, znajdziesz tu mnóstwo miejsc, które warto odwiedzić, a praca oraz codziennie życie w Nantes będzie wspaniałą przygodą!

Praca sezonowa w Nantes

Nantes położone jest nad Loarą. Warto podkreślić, że to miasto z tradycją, ponieważ jego historia sięga czasów starożytnych. Jednym z najciekawszych tutejszych zabytków jest znajdujący się w samym sercu Nantes monumentalny zamek książąt Bretanii. Po francusku nazywa się go Château des ducs de Bretagne. Budowla pochodzi z XIII wieku, a swój obecny kształt uzyskała w czasie ostatniej większej przebudowy, którą przeprowadzono w połowie XV wieku. Obecnie swoją siedzibę ma tutaj Muzeum Historyczne.

Odpoczywając wieczorem po pracy, warto przejść się pięknymi uliczkami tego miasta. Wieczory w Nantes potrafią być naprawdę niezwykłe, pełno tu miejsc, które pozwolą Ci zrelaksować się po dniu w pracy.

Mieszkając w Nantes warto odwiedzić Passage Pommeraye. To dziewiętnastowieczne centrum handlowe, którego architektura robi na wszystkich wielkie wrażenie. Podobna budowla postawiona jest w Mediolanuuy czy Brukseli, jednak to centrum handlowe ma w sobie coś wyjątkowego. Centrum handlowe robi wielkie wrażenie, ponieważ wypełnione jest pięknymi rzeźbami, a w dodatku zbudowane jest z kilku pięter!

Ogłoszenia o pracę sezonową w Nantes

Nie musisz znać języka francuskiego, aby znaleźć satysfakcjonujące zatrudnienie w Nantes. Czeka tu na Ciebie praca w branży budowlanej, produkcyjnej, przemysłowej czy turystycznej. Wiedza i doświadczenie naszego zespołu pozwala na idealne dobranie oferty pracy do Twoich indywidualnych potrzeb. Zachęcamy do śledzenia ogłoszeń o pracę w Nantes, które pojawiają się regularnie na naszej stronie. Możesz także skontaktować się telefonicznie z naszym zespołem lub odwiedzić nas osobiście we Wrocławiu lub Warszawie

Ogłoszenia o pracę sezonową w Poland Workforce

Poland Workforce to certyfikowana agencja, która pośredniczy w zatrudnieniu pracowników do pracy tymczasowej oraz stałej. Nasza działalność skupia się na polskim, francuskim, niemieckim i holenderskim rynku pracy. Oferujemy kandydatom zróżnicowane oferty pracy głównie z branży turystycznej, budowlanej czy konstrukcyjnej. Poland Workforce została założona w 2005 roku. Od tego czasu pośredniczyliśmy w pozyskaniu pracy dla wielu kandydatów. Z nami znajdziesz lepsze zatrudnienie i zadbasz o swoją przyszłość!