Praca Nantes

Oferty pracy w Francja grudzień, 2021 Laminiarz
Miejsce pracy: Quimper, Francja
Zarobki: 2200 EUR / miesięcznie
Rodzaj pracy: tymczasowa
Oferty pracy w Francja styczeń, 2020 Spawacz MIG 131
Miejsce pracy: Saint Brevin les Pins, Francja
Zarobki: 2100 - 2300 EUR / miesięcznie
Rodzaj pracy: tymczasowa
Oferty pracy w Francja grudzień, 2018 Spawacz MAG 135 – 2000 € – Praca we Francji
Miejsce pracy: Nantes, Francja
Zarobki: 2000 EUR / miesięcznie
Rodzaj pracy: tymczasowa
Oferty pracy w Francja grudzień, 2018 Pracownik z jęz. francuskim – Praca we Francji
Miejsce pracy: Angers, Francja
Zarobki: 1750 EUR / miesięcznie
Rodzaj pracy: tymczasowa
Oferty pracy w Francja luty, 2018 Spawacz MAG 135 – 1950€ na rękę! – Praca we Francji
Miejsce pracy: Nantes, Francja
Zarobki: 1950 EUR / miesięcznie
Rodzaj pracy: tymczasowa
Oferty pracy w Francja styczeń, 2018 Zbrojarz – 2000€ na rękę! – Praca we Francji
Miejsce pracy: Nantes, Francja
Zarobki: 2000 EUR / miesięcznie
Rodzaj pracy: tymczasowa

Nantes jest miejscem, gdzie nowoczesność łączy się z historią. Miasto położone jest w zachodniej Francji i stanowi historyczną stolicę Bretanii. Nantes jest bardzo urokliwym i atrakcyjnym miejscem we Francji. Obecnie uchodzi za drugi po Paryżu ośrodek kulturalny. Jeżeli interesuje Cię kultura, znajdziesz tu mnóstwo miejsc, które warto odwiedzić. Przeglądaj regularnie ogłoszenia o pracę w tym mieście lub skontaktuj się bezpośrednio z naszym zespołem!

Praca  w Nantes

Nantes położone jest nad Loarą. Jego historia sięga czasów starożytnych. Jednym z najciekawszych zabytków miasta jest znajdujący się w samym jego sercu monumentalny zamek książąt Bretanii. Po francusku nazywa się go Château des ducs de Bretagne. Został wzniesiony w XIII wieku, a swój obecny kształt uzyskał w czasie ostatniej większej przebudowie, którą przeprowadzono w połowie XV wieku. Obecnie w jego murach mieści się Muzeum Historyczne.

Odpoczywając wieczorem po pracy, warto przejść się pięknymi uliczkami tego miasta. Znajduje się tutaj wiele ciekawych lokali, w których spróbujesz dań i innych specjałów z całego świata. Kolejne miejscem wartym odwiedzenia jest Passage Pommeraye. To dziewiętnastowieczne centrum handlowe, którego architektura robi na wszystkich wielkie wrażenie. Podobna budowla postawiona jest w Mediolanuuy czy Brukseli, jednak to centrum handlowe ma w sobie coś wyjątkowego. Przede wszystkim jest kilkupiętrowe, co dodatkowo  potęguje podziw każdego, kto je zobaczy. Wnętrze zawdzięcza swój urok przede wszystkim licznym oryginalnym rzeźbom.

Ogłoszenia o pracę  w Nantes

Nie musisz znać języka francuskiego, aby znaleźć satysfakcjonujące zatrudnienie w Nantes. Czeka tu na Ciebie praca w branży budowlanej, produkcyjnej, przemysłowej czy turystycznej. Wiedza i doświadczenie naszego zespołu pozwala na idealne dobranie oferty pracy do Twoich indywidualnych potrzeb. Pracując w Nantes, zyskujesz bezpieczne zatrudnienie, atrakcyjne wynagrodzenie i możliwość poznania ludzi z całego świata.

Ogłoszenia o pracę  w Poland WorkForce

Nasza agencja może pochwalić się licznymi sukcesami w zatrudnieniu pracowników do pracy tymczasowej oraz stałej. Nasza działalność skupia się na polskim, francuskim, niemieckim i holenderskim rynku pracy. Oferujemy kandydatom zróżnicowane oferty pracy głównie z branży turystycznej, budowlanej czy konstrukcyjnej. Poland WorkForce została założona w 2005 roku. Od tego czasu pośredniczyliśmy w pozyskaniu zatrudnienia już wielu zadowolonych osób. Skontaktuj się z nami i dołącz do grona naszych wiernych klientów! Współpracując z naszą firmą, znajdziesz pracę w Nantes na miarę swoich potrzeb.