Praca Nantes

Niestety, nie mamy teraz ofert spełniających Twoje kryteria. Zostaw nam swoje CV, a odezwiemy się, gdy będziemy mieć pracę dla Ciebie

Wyślij CV

Nantes jest miejscem, gdzie nowoczesność łączy się z historią. Miasto położone jest w zachodniej Francji i stanowi historyczną stolicę Bretanii. Nantes jest bardzo urokliwym i atrakcyjnym miejscem we Francji. Obecnie uchodzi za drugi po Paryżu ośrodek kulturalny. Jeżeli interesuje Cię kultura, znajdziesz tu mnóstwo miejsc, które warto odwiedzić. Przeglądaj regularnie ogłoszenia o pracę w tym mieście lub skontaktuj się bezpośrednio z naszym zespołem!

Praca  w Nantes

Nantes położone jest nad Loarą. Jego historia sięga czasów starożytnych. Jednym z najciekawszych zabytków miasta jest znajdujący się w samym jego sercu monumentalny zamek książąt Bretanii. Po francusku nazywa się go Château des ducs de Bretagne. Został wzniesiony w XIII wieku, a swój obecny kształt uzyskał w czasie ostatniej większej przebudowie, którą przeprowadzono w połowie XV wieku. Obecnie w jego murach mieści się Muzeum Historyczne.

Odpoczywając wieczorem po pracy, warto przejść się pięknymi uliczkami tego miasta. Znajduje się tutaj wiele ciekawych lokali, w których spróbujesz dań i innych specjałów z całego świata. Kolejne miejscem wartym odwiedzenia jest Passage Pommeraye. To dziewiętnastowieczne centrum handlowe, którego architektura robi na wszystkich wielkie wrażenie. Podobna budowla postawiona jest w Mediolanuuy czy Brukseli, jednak to centrum handlowe ma w sobie coś wyjątkowego. Przede wszystkim jest kilkupiętrowe, co dodatkowo  potęguje podziw każdego, kto je zobaczy. Wnętrze zawdzięcza swój urok przede wszystkim licznym oryginalnym rzeźbom.

Ogłoszenia o pracę  w Nantes

Nie musisz znać języka francuskiego, aby znaleźć satysfakcjonujące zatrudnienie w Nantes. Czeka tu na Ciebie praca w branży budowlanej, produkcyjnej, przemysłowej czy turystycznej. Wiedza i doświadczenie naszego zespołu pozwala na idealne dobranie oferty pracy do Twoich indywidualnych potrzeb. Pracując w Nantes, zyskujesz bezpieczne zatrudnienie, atrakcyjne wynagrodzenie i możliwość poznania ludzi z całego świata.

Ogłoszenia o pracę  w Poland WorkForce

Nasza agencja może pochwalić się licznymi sukcesami w zatrudnieniu pracowników do pracy tymczasowej oraz stałej. Nasza działalność skupia się na polskim, francuskim, niemieckim i holenderskim rynku pracy. Oferujemy kandydatom zróżnicowane oferty pracy głównie z branży turystycznej, budowlanej czy konstrukcyjnej. Poland WorkForce została założona w 2005 roku. Od tego czasu pośredniczyliśmy w pozyskaniu zatrudnienia już wielu zadowolonych osób. Skontaktuj się z nami i dołącz do grona naszych wiernych klientów! Współpracując z naszą firmą, znajdziesz pracę w Nantes na miarę swoich potrzeb.