Leasing pracowniczy – wynajem pracowników

Rekrutacja | Pełna obsługa Kadrowa | Logistyka

Leasing pracowniczy to nasza najczęściej wybierana usługa. Wygodne rozwiązanie, które pozwala łatwo zmieniać ilość zatrudnionych.
Szczególnie rekomendujemy to rozwiązanie firmom, których biznes ma charakter sezonowy i potrzebują zwiększyć ilość pracowników w krótkim okresie czasu.

Poznaj nasze usługi

leasing
Leasing pracowniczy

Oferujemy usługę leasingu pracowniczego, zajmujemy się rekrutacją i pełną obsługą kadrową pracownika. Specjalizujemy się w branżach: budowlana, produkcyjna, przemysłowa i turystyczna.

rekrutacja pracownikow
Rekrutacja pracowników

Zajmujemy się całym procesem rekrutacyjnym: wyszukujemy kandydatów, przeprowadzamy rozmowy kwalifikacyjne oraz weryfikujmy ich umiejętności w praktyce. Wyróżniamy się skutecznością, którą gwarantuje nasz 5 etapowy system rekrutacji.

asysta
Legalizacja pracy i pobytu

Zrekrutujemy dla ciebie obcokrajowca i zadbamy o wszystkie formalności wymagane do zatrudnienia go w Twojej firmie. Jeśli potrzebujesz tylko pomocy w legalizacji, również staniemy na wysokości zadania.

asysta black
Legalizacja pracy i pobytu

Dzięki naszym ekspertom możesz w zatrudnieniu kierować się kompetencjami pracowników, a nie krajem ich pochodzenia. My zajmiemy się skomplikowanymi formalnościami.

W dobie „rynku pracownika” coraz trudniej jest znaleźć odpowiedniego fachowca. Otwarcie się na pracowników spoza UE daje wiele nowych możliwości. Nie pozwól, by złożone procedury zniechęciły Cię przed zatrudnieniem obcokrajowców! Nasza usługa dedykowana jest szczególnie firmom, które chciałyby zatrudnić obywateli Ukrainy.

Gwarantujemy bezpieczeństwo prawne i sprawną procedurę.

W czym możemy Państwu pomóc?

– rekrutacja cudzoziemców
– kontakt z cudzoziemcami, a później również opieka nad pracownikiem-cudzoziemcem
– formalności związane z legalizacją pobytu i pracy
– odciążenie działu kadr w procedurach zatrudnienia i kontaktu z cudzoziemcami

Dlaczego warto wybrać Poland Workforce?

W Poland Workforce dobrze wiemy, jaką wartość dla firmy stanowi dobry pracownik. Jeśli Twoja firma właśnie takich poszukuje, zapraszamy do współpracy!

Naszym Klientom oferujemy rozwiązania kadrowe dopasowane do ich potrzeb oraz odpowiadające zmieniającym się wymogom rynkowym. Zdobyte przez lata doświadczenie na rynku pracy tymczasowej, pozwala nam na sprawne i szybkie realizowanie wszelkich zamówień.

Formularz zamówienia pracowników
Korzyści ze współpracy z nami
 • obniżenie stałych kosztów zatrudnienia

  Twój biznes charakteryzuje się sezonowością? Dzięki leasingowi pracowniczemu możesz elastycznie dostosowywać ilość pracowników do aktualnego zapotrzebowania. Nie musisz też zajmować się obsługą kadrową pracowników.

 • multisourcing

  Nasza firma ma dostęp do ogromnej bazy kandydatów i biur rekrutacyjnych w innych państwach. Wiele lat na rynku, a także intensywnie pracujące biura rekrutacyjne we Wrocławiu, Warszawie i ukraińskim Charkowie zapewniają nam dostęp do tysięcy kandydatów. Jesteśmy oficjalnym partnerem Wietnamskiego Ministerstwa Pracy, współpracujemy też z biurami w Mołdawii, Rosji i Bangladeszu.

 • oszczędność czasu i minimum formalności

  Rekrutacja dobrego pracownika to pracochłonny proces. W przypadku zatrudnienia obcokrajowców należy się też liczyć z wieloma formalnościami – zostaw to nam. Wystarczy, że uzupełnisz prosty formularz, a my zajmiemy się resztą.

 • dostosowanie formy rozliczeń do specyfiki Twojej działalności

  W naszej firmie stawiamy na jakość i indywidualne podejście do każdego z naszych klientów. Ustalając warunki współpracy i konstruując umowę zadbamy, by wypracować najkorzystniejsze rozwiązanie dla obu stron.

 • sprawna i szybka realizacja zamówień

  Wiemy, że szybka reakcja na zapotrzebowanie klienta to najlepsza recepta na sukces. Nasi rekruterzy mają wiele lat doświadczenia i potrafią znaleźć odpowiednich ludzi gotowych do wyjazdu od zaraz.

niskie koszty pozyskania pracownika Niskie koszty
bezpieczeństwo Bezpieczeństwo
wygoda Wygoda