Praca Strasburg

Oferty pracy w Francja grudzień, 2022 Operator maszyn – branża automotive! Strasburg!
Miejsce pracy: Strasburg, Francja
Zarobki: 1799 - 2000 EUR / miesięcznie
Rodzaj pracy: tymczasowa

Strasburg jest stolicą Alzacji i jedną ze stolic Europy. Swoją siedzibę ma tutaj Parlament Europejski, Euroejski Trybunal Praw Człowieka oraz Rada Europy. Strasburg jest nie tylko siedzibą wielu ważnych instytucji, ale także miastem, w którym po prostu dobrze się żyje. Co ma Ci do zaoferowania to miasto?

Praca  w Strasburgu

Strasburg jest uznawane za jedno z najpiękniejszych miast we Francji. Centrum miasta nazywa się Petite France, czyli Mała Francja. Nie sposób nie wspomnieć o tym, że zostało w całości wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Otoczone jest kanałami, w których odbijają się fasady urokliwych kamienic oraz nowoczesnych, wtopionych w historyczne tło budynków.

W Strasburgu czeka na Ciebie również wiele miejsc, które warto zobaczyć. Bezapelacyjnie jednym z nich jest świątynia Notre-Dame (Cathédrale Notre Dame de Strasbourg). To drugi pod względem zwiedzania budynek sakralny we Francji. Największe wrażenie robi jej strzelistość, bowiem świątynia osiąga wysokość 142 metrów! Bogato zdobiona i rzeźbiona katedra na długo zapada w pamięć wielu turystów, którzy tłumnie przyjeżdżają z różnych zakątków Francji i świata, aby ją zobaczyć. Oprócz świątyni warto również zobaczyć Pałac Rohan. Budowla została wzniesiona na początku XVIII wieku. Klasyczna fasada budynku spotyka się z wystawnymi i bogatym wnętrzem. To jedno z najwspanialszych zabytków architektury XVIII wieku we Francji.

Najbardziej malowniczą częścią Strasburga jest dzielnica Petite France. Niestety została całkowicie zniszczona w czasie II wojny światowej. Mimo to została odbudowana i obecnie również można poczuć w niej średniowieczny klimat. Spacerując po Petite France, można zakochać się w tym miejscu od pierwszego wejrzenia!

Ogłoszenia o pracę  w Strasburgu

W Poland WorkForce znajdziesz ogłoszenia o pracę stałą bądź tymczasową w Polsce, Francji, Holandii czy Niemczech. Bardzo dobrze znamy europejski rynek pracy, dlatego jesteśmy w stanie przygotować dla Ciebie najlepszą możliwą ofertę zatrudnienia. Znajdziemy dla Ciebie pracę na atrakcyjnych warunkach oraz dopełnimy wszelkich formalności.

W Strasburgu możesz pracować w wielu branżach między innymi budowlanej, gastronomicznej, hotelarskiej czy turystycznej. Jeżeli interesuje Cię również praca w innym obszarze, znajdziemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie. Współpracując z naszą agencją, otrzymasz legalne zatrudnienie i bezpieczne oraz korzystne warunki zatrudnienia.

Ogłoszenia o pracę  w Poland WorkForce

Jesteśmy certyfikowana agencką, która może pochwalić się licznymi sukcesami w zatrudnieniu pracowników do pracy tymczasowej oraz stałej. Nasza działalność skupia się na polskim, francuskim, niemieckim i holenderskim rynku pracy. Poland WorkForce zostało założone w 2005 roku. Od tego czasu pośredniczyliśmy w pozyskaniu zatrudnienia dla wielu zadowolonych osób. Skontaktuj się z Poland WorkForce i dołącz do grona naszych wiernych klientów!