Rekrutacja pracowników

W POLAND WORKFORCE przywiązujemy ogromną wagę do procesu rekrutacji,
wiedząc że satysfakcjonująca praca to podstawa. Nasz pięcioetapowy model rekrutacji umożliwia nam
z powodzeniem dopasować Twoje kwalifikacje, doświadczenie i oczekiwania do zapotrzebowania naszych klientów.

krok1
Krok 1

Daj się poznać! Złóż do nas swoje CV

Znajdź interesującą Cię ofertę pracy i aplikuj przez naszą stronę. Jeśli aktualnie nie znajdujesz oferty w Twoim zawodzie, zostaw nam swoje dane wypełniając nasz formularz rejestracyjny. Dzięki temu będziemy mogli się z Tobą skontaktować, w momencie otrzymania oferty spełniającej Twoje oczekiwania

krok2
Krok 2

Twoje CV nas zainteresowało, chętnie z Tobą porozmawiamy

Nasz konsultant dzwoni do Ciebie, aby dowiedzieć się więcej na temat informacji zawartych w Twoim CV i poznać Twoją dyspozycyjność. Jeśli rozmowa przebiegnie bez zarzutu, zapraszamy CIę na spotkanie do naszego biura.

krok3
Krok 3

Spotkanie w biurze

To kluczowy etap w naszej rekrutacji. Dzięki niemu możemy Cię poznać bliżej, porozmawiać o Twoim doświadczeniu, umiejętnościach, oczekiwaniach związanych z pracą, a także sprawdzić znajomość języków obcych, jeśli są wymagane. Na spotkanie zabierz ze sobą CV oraz inne dokumenty: certyfikaty, dyplomy, świadectwa pracy, zaświadczenia odbytych kursów.

krok4
Krok 4

Pokaż nam, co potrafisz – testy praktyczne

Czasem wymagamy sprawdzenia Twoich umiejętności w praktyce, dlatego organizujemy bezpłatne testy w naturalnym środowisku pracy. Poprosimy Cię o wykonanie kilku podstawowych czynności związanych z Twoim zawodem.

ręce
Krok 5

Zatrudnienie

Jeśli powyższe etapy będą pomyślne, to zapraszamy CIę na podpisanie umowy. Nasz pracownik jeszcze raz przypomni zasady zatrudnienia, poprosi o wypełnienie kwestionariusza, wyśle na badania lekarskie. By podpisać umowę musisz mieć przy sobie dowód osobisty, adres Urzędu Skarbowego i ZUS, numer konta bankowego oraz w przypadku oferty pracy w UE – dokument poświadczających podleganie pod polskie ustawodawstwo w ciągu ostatnich 30 dni*.

*Zgodnie z obowiązującymi przepisami, pracownik, który ma być oddelegowany do pracy w krajach UE musi przez co najmniej 30 dni poprzedzających oddelegowanie podlegać pod polskie ustawodawstwo. Dokumentem poświadczającym ten fakt może być: poświadczenie zarejestrowania w PUP jako osoba bezrobotna/ umowa o pracę/ umowa zlecenie/ ubezpieczenie w KRUS/ dokument potwierdzający podleganie pod ubezpieczenie członka rodziny/ dokument poświadczający prowadzenie własnej działalności gospodarczej/ legitymacja emeryta lub rencisty/ dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne w ZUS.