Praca w Polsce

Poszukujesz pierwszej pracy albo chcesz zmienić dotychczasowe miejsce pracy? Sprawdź nasze oferty pracy w Polsce

Dobrze wiemy, jak trudno czasami o znalezienie idealnej pracy tymczasowej, która zapewniłaby odpowiednie wynagrodzenie, godne warunki współpracy i jednocześnie stawiała na Twój rozwój oraz nowe doświadczenia. Właśnie dlatego nasza firma Poland Workforce postanowiła zamieścić u siebie najatrakcyjniejsze oferty pracy tymczasowej na terenie Polski.

Jest to duże ułatwienie dla osób poszukujących, ponieważ tutaj znajdziesz propozycje stanowisk w różnych branżach:

  • budowlanych
  • konstrukcyjnych
  • przemysłowych
  • turystycznych

Nasza baza ofert pracy w Polsce oparta jest przede wszystkim na rzetelności, legalności i profesjonalizmie. Nie dopuszczamy do sytuacji, w której kandydaci nie są wystarczająco poinformowani o warunkach współpracy, wynagrodzeniu czy ubezpieczeniu. Działamy kompleksowo, dlatego też wszystkie formalności są załatwiane za naszym pośrednictwem, dzięki czemu możesz mieć pewność, że złożone przez Ciebie CV trafi prosto do wybranej firmy, a przy tym zachowana zostanie pełna poufność danych.

Praca w Polsce może być wspaniałym doświadczeniem, a zwłaszcza jeśli mowa o obywatelach Polski, którzy rozglądają się za swoją pierwszą pracą, chcą się rozwijać i budować swoje doświadczenie zawodowe, a przy tym nie zamierzają opuszczać kraju. Zachęcamy do składania swoich zgłoszeń, a w razie problemów, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Szukasz pracy za granicą i zdecydowałeś się właśnie na rynek Polski? Trafiłeś doskonale, zgłaszając się do Poland Workforce

Nasza usługi rekrutacji skierowane są również do osób zza granicy, którzy są na etapie poszukiwań pracy tymczasowej i obrali za swój cel właśnie polski rynek pracy. Jest nam niezmiernie miło, że wybrałeś akurat Polskę, dlatego z naszej strony możemy zapewnić Ci całościową opiekę podczas rekrutacji. Gwarantujemy domknięcie wszystkich kwestii formalnych, abyś w jak najkrótszym czasie mógł podjąć w 100% legalną i bezpieczną pracę w naszym kraju.

Wybierając naszą Agencję Pracy Tymczasowej Poland Workforce, otrzymujesz pełen pakiet gwarancji:

  • podpisanie polskiej umowy o pracy tymczasowej;
  • wynagrodzenie godne europejskich stawek;
  • wsparcie podczas organizacji wyjazdu i zakwaterowania;
  • objęcie ubezpieczeniem podczas pracy za granicą;
  • pełne opłacenie składek ZUS;
  • opiekę i wszelką pomoc w trakcie pracy na terenie Polski.

Możesz być pewien, że wszystkie złożone przez nas obietnice są prawdziwe i jak najbardziej uczciwe, co mogą potwierdzić nasi dotychczasowi klienci – zarówno kandydujący, jak i pracodawcy zgłaszający się do nas z propozycjami miejsc pracy. Jesteśmy przekonani, że wśród naszych aktualnych ofert pracy w Polsce znajdzie się ciekawa i spełniająca Twoje oczekiwania propozycja współpracy.

Szukaj ofert pracy w Polsce

Oferty z okresu