Praca Metz

Oferty pracy w Francja czerwiec, 2022 Monter dociepleń
Miejsce pracy: Besancon, Francja
Zarobki: 2100 - 2200 EUR / miesięcznie
Rodzaj pracy: tymczasowa
Oferty pracy w Francja sierpień, 2020 Posadzkarz
Miejsce pracy: Metz, Francja
Zarobki: 2300 - 2500 EUR / miesięcznie
Rodzaj pracy: tymczasowa
Oferty pracy w Francja listopad, 2018 Monter dociepleń budynków – 1900€ na rękę – Praca we Francji
Miejsce pracy: Metz, Francja
Zarobki: 1900 EUR / miesięcznie
Rodzaj pracy: tymczasowa
Oferty pracy w Francja styczeń, 2018 Tapicer – wysokie zarobki! – Praca we Francji
Miejsce pracy: okolice Nancy, Francja
Zarobki: 1700 - 2000 EUR / miesięcznie
Rodzaj pracy: tymczasowa
Oferty pracy w Francja styczeń, 2018 Elektryk – pensja od 1900€ na rękę! – Praca we Francji
Miejsce pracy: Metz, Francja
Zarobki: 1900 EUR / miesięcznie
Rodzaj pracy: tymczasowa

Metz jest miastem w północno-wschodniej Francji nad Mozelą. To stolica regionu Lotaryngia. Jest pięknym miejscem jednak niezbyt popularnym, dlatego nie znajdziesz tutaj tłumu turystów.  Metz może się jednak pochwalić bogatą historią, którą na każdym kroku jest widoczna na uliczkach tego miasta.

Praca  w Metz

Praca i życie w Metz może być naprawdę udane. Miasto posiada wiele udogodnień, które podnoszą komfort życia jego mieszkańców. W czasie wolnym możesz zwiedzić tutaj liczne zabytki: piękne katedry, mury i warownie sięgające czasów XIII wieku. Możesz tutaj również odpocząć, przechadzając się po licznych parkach lub promenadach wzdłuż Mozeli.

Mieszkając w Metz będziesz mieć okazję, aby zobaczyć Temple Neuf. Budowla jest popularna i często odwiedzana przez turystów. To także chluba mieszkańców Metz. Kolejną ikoną miasta jest Brama Niemiecka – Porte des Allemand. To część fortyfikacji wybudowanej pomiędzy XIII a XV wiekiem. Całość budowli wygląda właściwie jak zamek i jest jedną z najstarszych tego typu obiektów we Francji.

Ogłoszenia o prace  w Metz

W Poland WorkForce znajdziesz ogłoszenia o pracę stałą bądź tymczasową na rynku polskim, niemieckim, francuskim i holenderskim. Znajdziemy dla Ciebie zatrudnienie na atrakcyjnych warunkach oraz dopełnimy wszelkich formalności. W Metz możesz pracować w wielu branżach między innymi budowlanej, gastronomicznej, hotelarskiej czy turystycznej. Jeżeli interesuje Cię również praca w innym obszarze, znajdziemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie. Metz zostanie nie tylko miejscem, gdzie otrzymasz atrakcyjne wynagrodzenie. Wielu pracodawców oferuje także atrakcyjne benefity tj. dojazd do/z pracy lub zakwaterowanie.

Ogłoszenia o pracę  w Poland WorkForce

Poland WorkForce jest agencją pracy tymczasowej, którą rzetelnie i skutecznie wykonuje swoją pracę każdego dnia. Od wielu lat z sukcesem pomagamy znaleźć naszym klientom zatrudnienie w kraju i za granicą. Codziennie grono naszych specjalistów dokłada wszelkich starań, aby dać Ci pracę, o której marzysz.

Wystarczy, że zgłosisz się do nas i opowiesz o swoich kwalifikacjach oraz potrzebach. Pośredniczymy w zatrudnieniu w wielu branżach na rynku polskim, niemieckim, francuskim i holenderskim. Możesz zgłosić się do nas jeżeli szukasz pracy tymczasowej lub stałej. Nasz zespół posiada wiedzę i doświadczenie, dzięki któremu profesjonalnie realizuje zamówienia wszystkich klientów. Skontaktuj się z Poland WorkForce, a my znajdziemy dla Ciebie satysfakcjonujące zatrudnienie!