Praca we Francji – oferty pracy dla par.

Nie chcesz wyjeżdżać sam za granicę?

Zabierz ze sobą kogoś bliskiego i zacznijcie swoją wymarzoną pracę z Poland Workforce.

Doskonale rozumiemy ten dylemat wyjazdu w nieznane miejsce, kiedy trzeba zostawić w Polsce swoich bliskich. Wówczas motywacja i chęć do pracy za granicą maleje, dlatego nasza Agencja Pracy Tymczasowej Poland Workforce postawiła na rozszerzenie swojej oferty o propozycje pracy dla par. Już nie musisz rezygnować z możliwości zarobienia poza granicami Polski, gdzie masz szansę otrzymać atrakcyjne wynagrodzenie. To bardzo często świetna okazja, by zyskać więcej pieniędzy, zdobyć nowe doświadczenie i też podszlifować swój język, ale właśnie pojawia się problem wyjechania w samotności lub zostawienia na miejscu wszystkich osób, do których jesteś przywiązany.

Możesz teraz połączyć obie te możliwości i razem wyjechać w tym samym celu. Naszym zdaniem to idealne rozwiązanie, kiedy możecie wspólnie z przyjacielem, członkiem rodziny czy partnerem wyjechać za granicę i pracować w jednej firmie. Jako Agencja Poland Workforce oferujemy wiele ciekawych kierunków, w tym m.in. pracodawców na terenie Francji. Jest to stosunkowo blisko, a my już pomożemy Wam w organizacji całego przedsięwzięcia.

Możemy wyliczać całą masę korzyści, dla których warto skorzystać z naszej propozycji ofert pracy dla par:

 • możecie wybierać pomiędzy dziesiątkami, a nawet setkami ogłoszeń
 • oferty są niezobowiązujące, ponieważ dotyczą pracy tymczasowej, a nie stałej
 • wszystkie kwestie formalne bierzemy na siebie
 • udzielamy wszelkiej pomocy podczas pobytu za granicą
 • oferujemy wiele ciekawych, ale też zaufanych miejsc pracy
 • znajdziecie tutaj propozycje z różnych branż
 • możecie liczyć na godne wynagrodzenie

Dla każdego jest to z pewnością duże wsparcie, kiedy mogą zabrać ze sobą kogoś znajomego z kim można spędzić czas wolny, porozmawiać i zwyczajnie poczuć się w nowym miejscu raźniej i bezpieczniej. W takiej sytuacji można nawet połączyć przyjemne z pożytecznym, kiedy podczas wyjazdu zagranicznego możecie lepiej poznać i zwiedzić nowy kraj. Na pewno możecie być spokojni o warunki współpracy, ponieważ już wiele lat działamy na rynku i nic nie jest w stanie nas zaskoczyć. Jesteśmy po prostu uczciwi, rzetelni i profesjonalni w tym, co robimy.

Praca we Francji od zaraz – oferty pracy dla par z dogodnymi warunkami znajdziesz na Poland Workforce

W naszych propozycjach znajdziesz przede wszystkim oferty pracy dla par we Francji, gdzie wspólnie możecie:

 • zająć się branżą budowlaną

 • zatrudnić w szeroko pojętym przemyśle

 • dołączyć do personelu sprzątającego

 • pracować w gastronomii jako kelner lub kucharz

 • zostać hydraulikiem

 • trudnić się mechaniką, blacharstwem, lakiernictwem itp.

 • zajmować się profesjonalnym ogrodnictwem

 • pracować w branży hotelarskiej

To tylko część z tego, co mamy dla Was do zaoferowania. Zawarliśmy tutaj wiele miejsc pracy we Francji, wśród których na pewno każdy znajdzie coś interesującego. Mowa zarówno o pracy typowo fizycznej, ale wymagającej odpowiedniego doświadczenia i kompetencji, jak i pracy umysłowej i powiązanej z usługami. Większość oferty wymaga także znajomości języka francuskiego, chociaż na poziomie podstawowym, który umożliwia swobodne komunikowanie się. Jednak znajdziesz na Poland Workforce również oferty bez konieczności posługiwania się językiem obcym.

W rezultacie do wyboru macie różne dziedziny, stanowiska i warunki współpracy, a każda poniższa oferta pracy określa dokładnie:

W jakim miejscu będziecie pracować?

Jakie otrzymacie wynagrodzenie oraz jak naliczane są dodatkowo płatne nadgodziny?

Co będzie należeć do Waszych obowiązków?

Jakie są pozostałe warunki pracy u danego pracodawcy?

W razie jakichkolwiek wątpliwości możecie zawsze skontaktować się z nami telefonicznie – 71 33 51 266 lub 71 36 81 808 albo mailowo info@polandworkforce.com. Postaramy się udzielić najpotrzebniejszych informacji i ewentualnie przedstawić pozostałe szczegóły oferty pracy dla par we Francji. Nie mamy niczego do ukrycia, dlatego śmiało możecie zadawać nam różne pytania.

Dla Waszej wygody można również zgłosić się i aplikować na dane stanowisko poprzez nasz czytelny i prosty w obsłudze formularz kontaktowych, który jest bardzo intuicyjny.

Wystarczy uzupełnić swoje dane i zastosować się do kolejnych etapów rekrutacji, a już nasi doradcy skontaktują się z Wami w jak najkrótszym czasie w celu ustalenia szczegółów.

Oczywiście możecie zapisać się do naszego newslettera, dzięki czemu będziecie na bieżąco informowanie o kolejnych ofertach pracy we Francji, które pojawiają się regularnie na naszej stronie. Radzimy być cały czas na bieżąco z naszymi propozycjami, ponieważ oprócz naszych stałych miejsc pracy za granicą, nieustannie szukamy nowych pracodawców i firm, które byłyby chętne do podjęcia współpracy i zatrudnienia osób zza granicy.

Możemy zaświadczyć, że kierujemy się tutaj wyłącznie korzyścią naszych użytkowników i ważne jest dla nas, aby firma zagraniczna:

 • oferowała godne warunki pracy;
 • działała legalnie i uczciwie;
 • wypłacała wynagrodzenia na czas;
 • wywiązywała się ze wszystkich zobowiązań;
 • była gotowa i chętna do współpracy międzynarodowej;

Oczywiście ze strony Poland Workforce możemy zagwarantujemy również:

 • zawarcie polskiej umowy, do której naturalnie macie dostęp
 • pełne ubezpieczenie w trakcie pracy za granicą
 • opłacenie całego ZUS-u
 • udzielenie pomocy w organizacji wyjazdu, który obejmuje między innymi zakwaterowanie we Francji w pobliżu miejsca pracy, zapewnienie transportu oraz ogólne wsparcie pracowników podczas pobytu za granicą
 • zapewnienie uczciwych i atrakcyjnych warunków współpracy, które opierają się na europejskich stawkach

Praca we Francji na zasadach Poland Workforce – oferty pracy dla par

Teraz po zapoznaniu się ze wszystkimi korzyściami współpracy z naszą Agencją Pracy Tymczasowej, gdzie umożliwiamy pracę w najrozmaitszych miejscach i branżach na terenie Francji, możecie podjąć jedną właściwą i świadomą decyzję.

Nie trzeba zastanawiać się ani chwili dłużej.

Wystarczy, że sprawdzicie ostatnie oferty pracy, wybierzecie odpowiednie dla Was stanowisko i dziedzinę działalności, po czym wypełnicie jeden prosty formularz rekrutacyjny. Jest to nic innego jak CV w wersji elektronicznej, gdzie możemy uzyskać więcej potrzebnych informacji o Tobie i Twojej osobie towarzyszącej. Po uzupełnieniu całości i podesłaniu dodatkowych materiałów macie szansę zwiększyć prawdopodobieństwo swojego sukcesu nawet o 80%, ponieważ otrzymamy komplet informacji o Waszym doświadczeniu, kompetencjach i innych umiejętnościach.

Koniecznie zgłoś się do Poland Workforce.

Na podstawie zebranych danych możemy odezwać się do wybranych kandydatów, by zaprezentować ich szczegółowe warunki współpracy, a ostatecznie zaprosić do podjęcia pracy za granicą. Akurat poniższe oferty pracy dla par dotyczą Francji, która ostatnimi czasy szczególnie potrzebuje osób pracujących w zawodach fizycznych. Można zauważyć tam spore zapotrzebowanie na różnego rodzaju fachowców, jak na przykład monter, hydraulik, ślusarz, dekarz czy cieśla, których w Polsce można znaleźć naprawdę wielu. Zatem jeśli należysz do tego pożądanego grona i szukasz jednocześnie dobrze płatnej, legalnej i satysfakcjonującej pracy tymczasowej za granicą, koniecznie zgłoś się do Poland Workforce.

Pomożemy Ci i Twojej bliskiej osobie w znalezieniu wymarzonej pracy za granicą, do której być może będziesz z chęcią wracał w przyszłości.

To także dobra alternatywa i szansa, by pokazać swoje umiejętności, zaangażowanie i wiedzę w konkretnym temacie. Możesz wyróżnić się na rynku zagranicznym i być może zostać tam na dłużej, ale już zatrudnić się na umowę na stałe. Wszystko jest możliwe i my właśnie dajemy Wam szerokie pole do działania. Wierzymy, że właśnie w Polsce znajdzie się cała masa osób wykwalifikowanych, chętnych do pracy i oczywiście gotowych na nowe wyzwania, które oferujemy w postaci pracy we Francji.

Nie musisz się niczego obawiać – Francja to kraj otwarty i pełen uczciwych pracodawców, którzy po prostu czekają i wyrażają chęć wspierania pracowników zza granicy w różnych branżach.

Nasza Agencja Pracy Tymczasowej Poland Workforce do tej pory pomogła wielu osobom z Polski i innych państw, którzy poszukiwali czasowej pracy za godne wynagrodzenie. Obecnie działamy zarówno na terenie Francji, jak i Niemiec, Wielkiej Brytanii czy również Polski. Zgłosić się może do nas każdy, kto gotowy jest na sukces za granicą. Teraz możesz też zabrać ze sobą bliską Ci osobę, z którą zaczniecie nową przygodę we Francji jako ambitni i profesjonalni pracownicy w wybranej przez siebie branży.