Praca Marsylia

Niestety, nie mamy teraz ofert spełniających Twoje kryteria. Zostaw nam swoje CV, a odezwiemy się, gdy będziemy mieć pracę dla Ciebie

Wyślij CV

Marsylia jest największym portem we Francji. Położona jest nad Morzem Śródziemnym w regionie Prowansja-Alpy-Lazurowe Wybrzeże. Co ciekawe, miasto zostało założone przez Greków z Fokai ok. 600 roku p.n.e. Marsylia jest położona w przepięknym regionie, a dodatkowo stanowi duży ośrodek przemysłowo-handlowy.

Praca  w Marsylii

W skrócie Marsylię można określić jako miasto, gdzie znajdziesz piękne budowle, cudowne krajobrazy, dużo ofert pracy, a także wyśmienite jedzenie. Z tego względu co roku szuka tutaj zatrudnienia naprawdę wiele osób. Miasto stwarza wspaniałe warunki do pracy, wypełniania codziennych obowiązków oraz odpoczynku. Co więcej, Marsylia to idealne miejsce pod kątem bazy turystycznej. Zarówno w samym mieście, jak i jego okolicy możesz podziwiać wiele widoków oraz odwiedzić  liczne zabytki oraz znane, francuskie atrakcje.

Do głównych atrakcji samej Marsylii na pewno można zaliczyć Stary Port. Znajduje się w centrum miasta i to od tego miejsca warto zacząć zwiedzanie. Stary Port jest ulubionym wśród turystów obszarem Marsylii. Odwiedzając to miejsce, polecamy, aby zwrócić szczególną uwagę na Opactwo św. Wiktora (Abbaye Saint-Victor), Targ rybny odbywający się rano na Quai des Belges, Fort św. Jana (Fort Saint-Jean) oraz ratusz miejski z imponującą fasadą.

Następnym punktem zwiedzania tego pięknego miasta może być Katedra La Major. W symboliczny sposób oddziela od siebie starą i nową część Marsylii. Budowla na pewno zapiera dech w piersiach i robi duże wrażenie. Warto nie tylko zobaczyć ją z zewnątrz, ale także wejść do środka. Wnętrze bowiem jest utrzymane w ciekawym, neobizantyńskim stylu.

Jeżeli będziesz mieć ochotę, w Marsylii warto zobaczyć także Stare Miasto (Le Panier), Bazylika Naszej Pani z Garde (Notre Dame de la Garde), a także Park Narodowy Calanques. Po Pracy w Marsylii możesz z powodzeniem odpocząć na cudownych plażach, które są niewątpliwą dumą tutejszych mieszkańców.

Ogłoszenia o pracę  w Marsylii

Marsylia to duże i bardzo rozwinięte francuskie miasto, które daje ogromne perspektywy. Można znaleźć tutaj nie tylko atrakcyjne zatrudnienie, ale także rozwinąć się w różnych obszarach i poznać ludzi wielu kultur. Miasto jest bardzo wygodnym miejscem do codziennej pracy oraz życia.

Jeżeli interesuje Cię podjęcie pracy w Marsylii, pomożemy Ci dopełnić wszelkich formalności. Zatrudniając się w tym mieście, zyskasz szansę na atrakcyjne zarobki w krótkim czasie. Możemy znaleźć dla Ciebie stałe, bądź tymczasowe zatrudnienie w wielu branżach, w tym budowlanej, turystycznej, gastronomicznej, konstrukcyjnej czy przemysłowej. Jeżeli interesuje Cię konkretna praca, również postaramy się znaleźć dla Ciebie odpowiednie zajęcie. Zachęcamy także do regularnego śledzenia ogłoszeń o pracę w Marsylii.

Ogłoszenia o pracę  w Poland WorkForce

Poland WorkForce jest certyfikowaną agencją pracy tymczasowej. Od 2005 roku z sukcesem znajdujemy dla naszych klientów pracę stałą, bądź tymczasową. Codziennie nasi specjaliści dokładają wszelkich starań, aby zaoferować Ci pracę o której marzysz. Posiadamy grono wiernych klientów, którzy są bardzo zadowoleni z naszej współpracy. Chętnie do nas wracają, a my znajdujemy dla nich najlepsze możliwe oferty pracy tymczasowej.

Wystarczy, że skontaktujesz się z nami i opowiesz o swoich kwalifikacjach oraz potrzebach. Pośredniczymy w zatrudnieniu w wielu branżach na rynku polskim, niemieckim, francuskim i holenderskim. Możesz zgłosić się do nas, jeżeli szukasz pracy tymczasowej lub stałej. Skontaktuj się z Poland WorkForce i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów!