fbpx

Oferty pracy w Holandii

Oferty pracy w Holandia Marzec, 2020 Murarz-klinkier
Miejsce pracy: Den Hag, Holandia
Zarobki: 2400 - 2600 EUR / miesięcznie
Rodzaj pracy: tymczasowa

Praca w Holandii

Niski poziom bezrobocia, większa liczba miejsc pracy, atrakcyjne wynagrodzenie oraz lepsze warunki życia to jedne z głównych czynników, dla których Polacy coraz chętnie decydują się na wyjazd do Holandii. Skorzystaj z oferty pracy w Holandii od Poland Workforce. Masz możliwość zdobyć zatrudnienie za granicą bez stresu. Gwarantujemy bezpieczną oraz legalną pracę. Zachęcamy do przeglądania ciekawych ofert pracy, gdzie mamy nadzieję, że uda Ci się znaleźć odpowiednie zatrudnienie.

Ciekawostki o pracy w Holandii

Holandia już od kilku lat pozostaje na liście krajów, do których najczęściej emigrują Polacy. Po części związane jest to oczywiście z możliwością wyższego zarobku. Do innych zalet można zaliczyć choćby lepsze warunki życia oraz pracy, niskie bezrobocie oraz rosnąca liczba nowych miejsc pracy. Zarobki w Holandii uzależnione są jednak od wieku oraz ilości przepracowanych godzin w tygodniu, co warto mieć na uwadze, podejmując zatrudnienie właśnie w tym kraju. Ponadto to piękny kraj pod względem kulturowym, co sprawi, że staje się nas ciekawy, a wolny czas po pracy zostaje odpowiednio spożytkowany.

W Holandii możemy pracować bezpośrednio u holenderskiego pracodawcy lub poprzez agencję pracy. Dlatego, jeśli zależy Ci na bezpiecznej oraz legalnej pracy skorzystaj z możliwości podjęcia zatrudnienia z pomocą agencji pracy tymczasowej Poland Workforce. Agencja działa w oparciu o znalezienie i dostarczenie pracowników do pracodawcy, z którym zawała współpracę. Rekrutuje i poszukuje kandydatów do pracy oraz obsługuje pracowników podczas ich zatrudnienia.

Nasza agencja zajmuje się całym postępowaniem formalnym związanym ze składaniem dokumentów oraz podpisaniem umów, ubezpieczeniem, opłacaniem składek czy wypłacie wynagrodzenia. Nie musisz się zatem o nic martwić, podejmując pracę za granicą. Działamy w pełni profesjonalnie oraz legalnie, dlatego możesz liczyć na umowę na podstawie europejskich stawek wynagrodzenia. Gwarantujemy naszą pomoc oraz pewną współpracę.

Aktualne oferty pracy Holandia

Chcesz znaleźć pracę w Holandii? Z pewnością warto, abyś na bieżąco przeglądał aktualne oferty, które znajdują się na naszej stronie. Jak już wspomnieliśmy – wysokość stawki minimalnej uzależniona jest od wieku oraz ilości przepracowanych godzin w tygodniu, a także od doświadczenia czy posiadanych kwalifikacji. Praca Holandia opiera się głównie o prace sezonowe, w których można pracować nawet zimą. Ponadto w Holandii tak samo, jak w innych krajach brakuje specjalistów oraz fachowców, którzy mogliby pracować w określonych branżach, np. budowlanej, produkcyjnej,  czy przemysłowo-konstrukcyjnej.

Sprawdź oferty pracy w Holandii, aby nie przegapić możliwości zatrudnienia w interesującej Cię branży. Z pewnością praca w Holandii się opłaca ze względu na atrakcyjne wynagrodzenie oraz liczną pomoc ze strony agencji pracy tymczasowej Poland Workforce.