Praca sezonowa Metz

Niestety, nie mamy teraz ofert spełniających Twoje kryteria. Zostaw nam swoje CV, a odezwiemy się, gdy będziemy mieć pracę dla Ciebie

Wyślij CV

Metz jest miastem w północno-wschodniej Francji nad Mozelą. Jest stolicą regionu Lotaryngia. Jest pięknym miejscem jednak niezbyt popularnym. Z tego względu nie znajdziesz tutaj rzeszy turystów. Metz może się jednak pochwalić bogatą historią, która na każdym kroku możesz zobaczyć na uliczkach tego miasta.

Praca sezonowa w Metz

Praca i życie w Metz może być naprawdę prawdziwą przygodą. Miasto ma wiele udogodnień, które podnoszą komfort życia jego mieszkańców. W czasie wolnym zwiedzisz tutaj liczne zabytki: piękne katedry, mury i warownie sięgające czasów XIII wieku. Po pracy odpoczniesz na wiele sposobów, między innymi przechadzając się po licznych parkach lub promenadach wzdłuż Mozeli.

Mieszkając w Metz, będziesz mieć niepowtarzalną możliwość zobaczenia Temple Neuf. Budowla jest popularna i często odwiedzana przez turystów. To także duma mieszkańców Metz. Kolejną ikoną miasta jest Brama Niemiecka – Porte des Allemand. To część fortyfikacji wybudowanej pomiędzy XIII a XV wiekiem. Budowla wygląda właściwie jak zamek i jest jedną z najstarszych tego typu obiektów we Francji.

Ogłoszenia o pracę sezonową w Metz

W Poland Workforce znajdziesz ogłoszenia o pracę stałą bądź tymczasową na rynku polskim, niemieckim, francuskim i holenderskim. Pośredniczymy w zatrudnieniu głównie w branży budowlanej, konstrukcyjnej, a także przemyśle czy turystyce. Znajdziemy dla Ciebie zatrudnienie na atrakcyjnych warunkach oraz dopełnimy wszelkich formalności. Nie musisz się o nic martwić.

Metz będzie nie tylko miastem, gdzie otrzymasz atrakcyjne wynagrodzenie. Wielu pracodawców oferuje także atrakcyjne benefity pracownicze tj. dojazd do/z pracy lub zakwaterowanie.

Ogłoszenia o pracę sezonową w Poland Workforce

Poland Workforce jest certyfikowaną agencją pracy tymczasowej, która jest na rynku od 2005 roku. Codziennie rzetelnie i skutecznie wykonujemy swoją pracę. Znajdziesz nas we Wrocławiu oraz Warszawie. W naszych punktach znajdują się mini centra testowe, które sprawdzą poziom Twoich kwalifikacji, tak, aby znaleźć Ci pracę, która da Ci nie tylko atrakcyjne wynagrodzenie, ale także przyniesie satysfakcję.

Zgłoś się do nas i opowiedz o swoich kwalifikacjach oraz potrzebach. Nasz zespół posiada wiedzę i doświadczenie, dzięki któremu profesjonalnie realizuje zamówienia wszystkich klientów. Skontaktuj się z Poland Workforce i zadbaj o swoją przyszłość!