Praca sezonowa Marsylia

Niestety, nie mamy teraz ofert spełniających Twoje kryteria. Zostaw nam swoje CV, a odezwiemy się, gdy będziemy mieć pracę dla Ciebie

Wyślij CV

Czy wiesz, że Marsylia jest największym portem we Francji? Położona jest nad Morzem Śródziemnym w regionie Prowansja-Alpy-Lazurowe Wybrzeże. Co ciekawe, miasto zostało założone przez Greków z Fokai ok. 600 roku p.n.e. Marsylia jest położona w wyjątkowej okolicy, a dodatkowo stanowi duży ośrodek przemysłowo-handlowy.

Praca sezonowa w Marsylii

Marsylię można określić jako miasto, gdzie znajdziesz piękne budowle, cudowne krajobrazy, dużo ofert pracy, a także wyśmienite jedzenie. To idealne miejsce do pracy i codziennego życia. Z tego względu co roku szuka tutaj zatrudnienia naprawdę wiele osób. Jednak na rynku europejskim potrzeba wiele rąk do pracy, dlatego nie musisz obawiać się o konkurencję. Miasto stwarza wspaniałe warunki do pracy, wypełniania codziennych obowiązków oraz odpoczynku.

Do głównych atrakcji Marsylii zalicza się Stary Port. Znajduje się w centrum miasta i to od tego miejsca warto zacząć zwiedzanie. Stary Port jest ulubionym wśród turystów obszarem Marsylii. Polecamy także, aby zwrócić uwagę na Opactwo św. Wiktora (Abbaye Saint-Victor), Targ rybny odbywający się rano na Quai des Belges, Fort św. Jana (Fort Saint-Jean) oraz ratusz miejski z piękną fasadą.

Następnym miejscem, które warto zobaczyć jest Katedra La Major. W symboliczny sposób oddziela od siebie starą i nową część Marsylii. Budowla na pewno zapiera dech w piersiach i robi duże wrażenie. Wybierz się do pracy w Marsylii, a zobaczysz te miejsca na własne oczy!

Ogłoszenia o pracę sezonową w Marsylii

Marsylia to duże i bardzo rozwinięte francuskie miasto, które daje ogromne perspektywy. Z tego względu warto regularnie przeglądać ogłoszenia o pracę w Marsylii, które publikujemy na naszej stronie internetowej.

Jeżeli interesuje Cię podjęcie pracy w Marsylii, pomożemy Ci dopełnić wszelkich formalności. W Poland WorkForce znajdziemy dla Ciebie pracę w wielu branżach, w tym budowlanej, turystycznej, gastronomicznej, konstrukcyjnej czy przemysłowej. Jeżeli interesuje Cię konkretna praca, również postaramy się znaleźć dla Ciebie odpowiednie zajęcie. Zachęcamy także do regularnego śledzenia ogłoszeń o pracę w Marsylii.

Ogłoszenia o pracę sezonową w Poland Workforce

Poland Workforce jest certyfikowaną agencją pracy tymczasowej. Od 2005 roku z sukcesem znajdujemy dla naszych klientów pracę stałą, bądź tymczasową. Nasz zespół od wielu lat oferuje naszym klientom pracę, o której marzą. Posiadamy grono wiernych klientów, którzy są bardzo zadowoleni z naszej współpracy. Chętnie do nas wracają, a my znajdujemy dla nich najlepsze możliwe oferty pracy tymczasowej.

Wystarczy, że skontaktujesz się z nami i opowiesz o swoich kwalifikacjach oraz potrzebach. Możesz to zrobić telefoniczne lub odwiedzając nas w biurze Poland Workforce we Wrocławiu lub Warszawie.