Opinie

Monika – 2019-09-24

Moja współpraca z Agencją Poland Workforce była zdecydowanie dobrym wyborem. Osoby z Ktorymi miałam kontakt z racji realizowanych kontraktów wykazały wobec mnie także dodatkową inicjatywę wyjaśnienia problemów które wyniknęły z poprzedniej mojej współpracy z inną Agencją. Realizując zeszłoroczny kontrakt byłam pod tym względem zaskoczona bezinteresownością Pracowników, w szczególności Pana Seweryna i Pani Lidii.
Umowy przejrzyste, klarowne, świadectwo pracy otrzymałam tuż po zakończonym kontrakcie. W kwestii wynagrodzenia zawsze terminowo; bez zastrzeżeń.
Polecam !

Anka – 2014-03-14

byłam z tą agencja rok temu w pracy we Francji jako pokojówka i było bardzo fajnie. Tam na miejscu byli ze mnie zadowoleni i chcieli żeby w tym też przyjechała, wiec jestem w kontakcie z Poland Workforce i będę pewnie od czerwca jechać. Jeśli jakaś dziewczyna chciałaby też jechać to naprawdę polecam, nie ma żadnego wyzysku jak to może się zdarzać, różnie bywa. Tu jest sprawdzone, i z tego co widzę to inne osoby to potwierdzają.

Grzegorz B. z Wrocławia – 2012-03-14

Moja współpraca z POLAND WORKFORCE układa się bez zarzutów. Nie mam żadnych negatywnych opinii o tej firmie. Bardzo sobie cenie u nich rzetelnośc współpracy, łatwosc komunikacji  oraz co najważniejsze szybkość reakcji na najdrobniejsze problemy. Osobiście jestem bardzo zadowolony.

Ogrodnik – 2012-04-01

dwa lata z rzędu pracowałem przez tą agencje latem jako ogrodnik na korsyce i mam nadzieje ze w tym roku tez się uda wyjechać.zawsze 10 tego kasa była na koncie, za koszenie trawy i zbieranie śmieci na campingu.zakwaterowanie tez nie było najgorsze. polecam wszystkim firmę.

Dariusz – 2012-06-19

Witam. Z Poland Workforce pracowałem 3 miesiące jako spawacz w Niemczech i jestem nawet zadowolony. Najważniejsze ze wypłata zawsze była na czas i 10ego sms o tym że wpłynęła na konto. Wiadomo, że nie wszystko było super i czasem ciężko było sie skontaktowac z biurem jak był problem, aleto pojedyncze przypadki. Dlatego bez obaw można wyjeżdżać za granice z tą agencją. pozdrawiam.

Marcela – 2012-11-09

Ja pracowalam 3 miesiace na Korsyce jako pokojowka. nie było najgorzej, praca jak praca. Ja tam nie narzekałam, ale wiadomo kazdy sam sie musi przekonac.

Elaa – 2012-12-27

Pracowałam we Francji jako kelnerka i jestem bardzo zadowolona. U mnie warunki mieszkaniowe były w porządku i pieniądze też. Polecam.

Andrzej – 2013-01-02

Przez 5-miesięcy pracowałem w Porto Vecchio jako hydraulik i nie mam tej firmie nic do zarzucenia. Wczesiniej pracowal tam mój sasiad i tez było ok. Od początku jak się do nich dostałem byłem szczegółowo informowany o pracy i samym wyjeździe. Wszystko dokładnie wytłumaczyli mi w biurze. Powiedzieli że 10ego będę dostawać smsa że wpłynęła wypłata na konto i tak było co miesiąc! Trzymali sie umowy i w stosunku do mnie byli uczciwi. Ja narzekać nie mogę i polecam wszystkim.

Anonim – 2013-01-16

Moj wyjazd nie nalezał do przyjemnych.pracowałem 4 miesiące jako murarz na korsyce. Nie dosc ze warunki mieszkaniowe były kiepskie to wspollokatorzy jeszcze gorsi.mieszkanie zabrudzone zupelnie po sobie nie sprzatali jak co] popsuli to już tak zostawało. Oczywiscie zglaszalm to do biura ale co oni moga zrobi. Zdarzalo sie ze siedzialemm przez tydzien na kempingu i nie pracowałembo francuska firma czekala na materilay albo poslizg na budowie był. plusem jest, ze wyplata zawsze była na czas. Na pewno mozna spróbować wyjechać ale wcześniej lepiej dobrze się dowiedzieć z kim i gdzie bewdzie sie mieszkalo.

POLAND WORKFORCE SP. Z O.O. S.K.A. – 2013-01-17

Dziękujemy za wszystkie zamieszczone opinie, również te negatywne, które nieustannie służą nam do ulepszania jakości naszych usług. Dążymy do zapewnienia jak najlepszych warunków mieszkaniowych dla naszych Pracowników, dlatego stale szukamy nowych zakwaterowań i rezygnujemy z tych niespełniających wymagań. Zdajemy sobie także sprawę z problematycznych lokatorów i w tym zakresie również podejmujemy odpowiednie kroki.

Jednocześnie dodajemy, że osoby mające pytania lub zastrzeżenia do naszej pracy prosimy o kontakt mailowy  w treści wiadomości podając opis problemu oraz swoje dane kontaktowe, abyśmy mogli się odnieść do konkretnych przypadków.

Pozdrawiamy,

Monter – 2013-01-30

Ja mam dobre zdanie o Poland workforce . pracowałem we francji na fasadach i jestem bardzo zadowolony. Nie wiem jak jest gdzie indziej, ale do Francji polecam wyjazdy z tą firmą. Przede wszystkim kasa zawsze była na czas i warunki mieszkaniowe całkiem dobre. Czasem trzeba było walczyć o swoje ale udawało się więc nie ma co narzekać. Pozdrawiam.

Mario – 2013-02-20

Moja opinia o firmie jest pozytywna mimo wpadki z moim wyjazdem do francji. Faktycznie na miejscu okazało się,że nie do końca było tak jak się spodziewałem. Ale po konsultacjach z pracownikiem Poland Workforce udało się zmienić firme u ktorej parcowałem i teraz jestem zadowolony.

POLAND WORKFORCE SP. Z O.O. S.K.A. – 2013-02-21

W opisywanej powyżej sytuacji rzeczywiście mieliśmy problem z Pracodawcą Użytkownikiem. Warunki pracy oraz zakres zadań dla Pracownika deklarowane przez Klienta w zamówieniu odbiegały od tego co zastaliśmy na miejscu. Na informacje płynące od naszych Pracowników zareagowaliśmy błyskawicznie, przenosząc naszych Pracowników do innego Pracodawcy w tej samej miejscowości. Z nierzetelnym Pracodawcą Użytkownikiem już nie współpracujemy.

Pozdrawiamy.

karol – 2013-06-21polecam wszystkim agencje Poland Workforce jak ktoś szuka pracy przy fasadach lub w stolarce alu we Francji. Maja niezłe warunki zatrudnienia i kasa jest zawsze na czas i tak jak trzeba. Pracowałem z nimi juz 1,5 roku i czekam na kolejne zlecenie.

piotrek – 2013-10-19

Pracowalem z Polandem jako monter GK. Było bardzo spoko. Nie narzekałem, Polecam.