Co jest dla Ciebie ważne podczas rekrutacji?

Trwa ankieta dla internautów dotycząca procesów rekrutacji. Ma ona pokazać, jak z punktu widzenia poszukujących pracy wygląda rynek ofert i jakie są ich oczekiwania wobec pracodawców.

Daj nam poznać swoją opinię!

Kwestionariusz zawiera kilkanaście pytań dotyczących kolejnych elementów rekrutacji. Ankietowani mogą wypowiedzieć się na temat poszukiwania ofert pracy, wyboru interesujących ogłoszeń, aplikowania i udziału w rozmowie rekrutacyjnej. Jesteśmy ciekawi Waszego zdania!

Ankieta skierowana jest do wszystkich osób, które mają za sobą doświadczenia rekrutacyjne:

 

 

Dlaczego Poland Workforce wspiera Aplikuj.pl?

jak-wyglada-rekrutacja

Na podstawie wyników uzyskamy informacje, jakie oferty są dla potencjalnych pracowników szczególnie interesujące i z czym spotykają się podczas rozmów kwalifikacyjnych. Ankieta ma przyczynić się do poprawy jakości i skuteczności procesów rekrutacji i rozpoznanie oczekiwań kandydatów.

Udział w badaniu można wziąć do 10 grudnia. Po tym czasie zakończy się zbieranie opinii, a wyniki zostaną poddane analizie. Posłużą one do stworzenia szczegółowego raportu na temat relacji między pracownikiem a pracodawcą na obecnym rynku pracy. Raport będzie publikowany w serwisie Aplikuj.pl, na stronach partnerów oraz przesłany do zainteresowanych rezultatami ankietowanych.
Przy okazji projektu organizatorzy udzielają wsparcia Ogólnopolskiej Akcji Charytatywnej „Okruszek”, która pomaga osobom bezdomnym i potrzebującym. Akcja ma charakter niekomercyjny.

Zachęcamy do wypełnienia ankiety!