source
cvben.narod.ru

Oferty pracy za granicą

Szukasz pracy za granicą?

Oferujemy legalną i bezpieczną pracę w branżach: budowlanej, przemysłowo-konstrukcyjnej oraz hotelarsko-gastronomicznej. Zapewniamy wszystkie należne świadczenia oraz pomagamy w organizacji wyjazdu i zakwaterowania. Decydując się na zatrudnienie przez naszą agencję pracy za granicą otrzymujesz polską umowę, a składki na ubezpieczenie społeczne odprowadzane są do polskiego ZUS.

Jesteśmy certyfikowaną agencją pracy tymczasowej wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 8845. Już od 9 lat zajmujemy się delegowaniem pracowników do pracy za granicą. Zdobyte przez ten czas doświadczenie na rynku pracy tymczasowej pozwala nam na sprawne i szybkie realizowanie zamówień.

Nie przegap szansy na pracę! Wypełnij formularz zgłoszeniowy i złóż swoje CV już teraz.

Aktualne oferty pracy za granicą:

Elektryk stoczniowy – praca we Francji

Miejsce pracy: Bretania, Francja
Rodzaj pracy: praca tymczasowa

Obowiązki:

  • dokładne łączenie w skrzynkach rozdzielczych według planów
  • łączenie kabli o grubej sekcji (max 1×240, 3×120)

Czytaj więcej

Spawacz TIG – praca w Niemczech

Miejsce pracy: Niemcy

Obowiązki:

  • Spawanie metodą TIG

Wymagania:

  • doświadczenie w spawaniu metodą TIG
  • komunikatywna znajomość j. niemieckiego
  • pełna dyspozycyjność do wyjazdu
  • silna motywacja do pracy
  • odprowadzanie składek do polskiego ZUS w ciągu ostatnich 30 dni

Oferujemy:

  • umowę o pracę z pełnymi świadczeniami ZUS, urlopem oraz chorobowym
  • organizację przejazdu i zakwaterowania
  • atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie
  • dodatkowe ubezpieczenie poza granicami kraju

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez formularz on-line:

praca Niemcy

Więcej informacji na temat tej oferty pracy udziela Dział Rekrutacji:

tel.: +48 71 33 51 266
tel.: +48 71 36 81 808