source
cvben.narod.ru

Oferty pracy za granicą

Szukasz pracy za granicą?

Oferujemy legalną i bezpieczną pracę w branżach: budowlanej, przemysłowo-konstrukcyjnej oraz hotelarsko-gastronomicznej. Zapewniamy wszystkie należne świadczenia oraz pomagamy w organizacji wyjazdu i zakwaterowania. Decydując się na zatrudnienie przez naszą agencję pracy za granicą otrzymujesz polską umowę, a składki na ubezpieczenie społeczne odprowadzane są do polskiego ZUS.

Jesteśmy certyfikowaną agencją pracy tymczasowej wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 8845. Już od 9 lat zajmujemy się delegowaniem pracowników do pracy za granicą. Zdobyte przez ten czas doświadczenie na rynku pracy tymczasowej pozwala nam na sprawne i szybkie realizowanie zamówień.

Nie przegap szansy na pracę! Wypełnij formularz zgłoszeniowy i złóż swoje CV już teraz.

Aktualne oferty pracy za granicą:

Spawacz aluminium WIG – praca w Niemczech

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko: Spawacz WIG

Miejsce pracy: Niemcy
Rodzaj pracy: praca tymczasowa

Obowiązki:

  • montowanie i spawanie aluminium wg rysunków technicznych
  • bieżąca kontrola wykonanej pracy
  • utrzymanie porządku w miejscu pracy

Czytaj więcej

Elektryk budowlany – praca w Niemczech

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko: elektryk budowlany

Obowiązki:

  • montowanie instalacji elektrycznych