Specjalista ds. rekrutacji! – Praca w Polsce

Miejsce pracy: Warszawa, Polska

Opis stanowiska:

  • samodzielna realizacja projektów rekrutacyjnych w branżach: budowlana, przemysłowa, produkcyjna, turystyczna
  • przeprowadzanie wywiadów rekrutacyjnych
  • organizacja oraz uczestnictwo w rozmowach rekrutacyjnych
  • zatrudnianie oraz nadzór nad pracownikami tymczasowymi
  • poszukiwanie nowych źródeł dotarcia do kandydatów

Wymagania:

  • minimum roczne doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych
  • samodzielność oraz odpowiedzialność za powierzone zadania
  • umiejętności prowadzenia kilku projektów rekrutacyjnych jednocześnie
  • doskonałej organizacji pracy własnej
  • aktywnego prawa jazdy kat. B
  • znajomości jednego z języków: angielski, niemiecki lub francuski

Oferujemy:

  • pracę w firmie wyznaczającej standardy na rynku pracy tymczasowej
  • profesjonalne szkolenie oraz wdrożenie
  • formę zatrudnienia dopasowaną do Twoich potrzeb
  • konkurencyjne wynagrodzenie stałe i premiowe
  • pracę w centrum miasta
  • udział w różnorodnych projektach
  • stanowisko o dużej samodzielności
  • partnerskie relacje z przełożonymi
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • bezpłatna opieka medyczna
  • zagraniczne wyjazdy integracyjne

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez wysłanie CV na adres e-mail: seweryn@polandworkforce.com

Więcej informacji na temat tej oferty pracy udziela Dział Rekrutacji:

tel.: +48 71 33 51 266
tel.: +48 71 36 81 808