Szukasz spawaczy?

Znajdziemy ich dla Ciebie! Mamy 15 lat doświadczenia w rekrutacji fachowców. Dzięki multisourcingowi, skutecznie pozyskujemy fachowców z krajów Europy i Azji.


Zgłoś zapotrzebowanie!

Podaj nam swoje dane kontaktowe, a nasz doradca omówi z Tobą szczegóły zlecenia. Bez zobowiązań!

Poszukujesz innych wykwalifikowanych pracowników? Również daj nam znać! Specjalizujemy się nie tylko w spawaczach.

Dlaczego warto skorzystać z naszej usługi?

Mamy unikalne i zróżnicowane źródła pozyskiwania kandydatów. Dwa biura w Polsce, punkty rekrutacyjne w Rumunii i na Ukrainie oraz partnerów w Rosji, Mołdawii i Bangladeszu. Jesteśmy też oficjalnym partnerem Wietnamskiego Ministerstwa Pracy.

Multisourcing

Wygoda

Obsługa kadrowa i księgowa pracownika jest czasochłonna. Przejmujemy na siebie wszystkie obowiązki związane m.in. z wypłatą wynagrodzeń czy zwolnieniami lekarskimi. Organizujemy też zakwaterowanie i transport dla pracowników.

Szybkość w działaniu

Świetnie znamy obowiązujące przepisy i procedury dot. zatrudniania obcokrajowców. Z naszym doświadczeniem nie musisz sam zgłębiać zawiłych zapisów prawa - jesteś bezpieczny.

Bezpieczeństwo

Nasz konsultant szybko zdiagnozuje potrzeby Twojej organizacji i pomoże Ci sprawnie pozyskać odpowiednich ludzi.

Chcesz wiedzieć więcej?

Sytuacja na europejskim rynku pracy sprawia, że coraz trudniej znaleźć odpowiedniego pracownika. Fachowców jest mniej, niż miejsc pracy. Inaczej jest w Azji: tam ogromna ilość osób szuka odpowiedniego zatrudnienia. Duża konkurencja wśród kandydatów pozwala nam wyselekcjonować najlepszych.


Choć proces rekrutacji fachowców z Azji jest dłuższy, ze względu na formalności, to pozyskani fachowcy spełniają wymagania pracodawcy. Mają wysokie kwalifikacje i są zmotywowani do pracy.

Pracownicy z Azji

Na prośbę pracodawcy, przeprowadzamy praktyczne testy umiejętności kandydatów. To najlepszy sposób, by dokładnie poznać kompetencje przyszłego pracownika. Zapis wideo i szczegółowe zdjęcia próbek pracy to najlepsza metoda oceny.

Praktyczne testy kandydatów

Praca z Poland Workforce: krok po kroku

Krok 1

Porozmawiamy o Twoich potrzebach i zaproponujemy optymalne rozwiązania. Wyjaśnimy wszystkie niuanse związane z leasingiem pracowniczym. Ustalimy warunki zatrudnienia pracowników i kształt naszej umowy.

Po podpisaniu umowy, wraz z partnerami zaczniemy poszukiwania najlepszych kandydatów. Sprawdzimy ich kompetencje oraz stan zdrowia.

Krok 2

Po akceptacji kandydatów, możesz już szykować się na przyjęcie nowych pracowników.

Krok 3

1-5 dni

2-15 dni

Europa: 2-7 dni

Azja: 3-4 miesiące

Dlaczego zatrudnienie pracownika z Azji tyle trwa?

W przypadku kandydatów z Wietnamu i Bangladeszu niezbędne jest uzyskanie zgody na pracę i wizy. To te procedury mają decydujące znaczenie dla czasu oczekiwania na pracownika.


Dzięki temu, że nasza agencja współpracuje bezpośrednio z Wietnamskim Ministerstwem Pracy, procesy te przebiegają sprawnie.


Okres oczekiwania na niezbędne dokumenty można efektywnie wykorzystać. To czas na odpowiednie doszkolenie pracownika. Już u siebie w kraju nasz przyszły pracownik może szlifować potrzebne umiejętności czy uczyć się języka.

Nasi zadowoleni klienci

Znajdziemy dla Ciebie pracowników!

Wypełnij krótki formularz kontaktowy, a nasz doradca opowie Ci o szczegółach pracy z naszą firmą.

Wypełnij formularz!