Praca Francja

Sprawdź nasze oferty pracy we Francji!


Chciałbyś podjąć pracę za granicą, ale obawiasz się niepowodzenia? Skorzystaj z oferty pracy we Francji od Poland Workforce

Pierwszym powodem, dla którego najczęściej kandydaci wykluczają opcję pracy tymczasowej za granicą jest strach przed oszustwem, niepewność i brak gwarancji bezpieczeństwa współpracy. Na szczęście możesz zaufać naszej agencji Poland Workforce, która od ponad 14 lat zajmuje się pośrednictwem pracy dla poszukujących oraz pracodawców. Nasze doświadczenie oraz znajomość kwestii prawnych i organizacyjnych pozwoliły na poszerzenie naszej ofert pracy we Francji, gdzie obecnie możesz znaleźć kilkadziesiąt propozycji współpracy.

Wśród nich znajdą się oferty pracy tymczasowej m.in. w branżach:

  • budowlanych
  • przemysłowych
  • turystycznych
  • gastronomicznych

Sprawdzaj na bieżąco aktualne oferty pracy we Francji, które cały czas uzupełniamy i podejmujemy nowe współprace z pracodawcami. Zachęcamy do wyjazdów w tamte strony, ponieważ istnieje tam spore zapotrzebowanie zwłaszcza na pracowników fizycznych zajmujących się zawodami rzemieślniczymi, których obecnie brakuje. Właśnie w 2019 roku przychodzi kolejna szansa dla fachowców z Polski, by zasłynąć i zarobić wystarczająco chociażby na terenie Francji.

Zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego na naszej stronie, dzięki czemu będziemy mogli prędzej się z Tobą skontaktować i zaproponować konkretne warunki pracy, a następnie przejść do wypełniania formalności.

Bezpieczna praca tymczasowa za granicą – tylko z pomocą Agencji Poland Workforce

Tak jak wspomnieliśmy, doskonale rozumiemy Twoje obawy, dlatego korzystając z naszych usług, możesz spodziewać się pełnej przejrzystości i jawności działań. Również gwarantujemy całkowite zabezpieczenie Twoich danych osobowych, które wykorzystywane są wyłącznie w celach rekrutacyjnych. Sam proces naboru odbywa się u nas w 5 etapach, co pozwala na kompletne zweryfikowanie Twoich kwalifikacji, dopasowania i oczekiwań względem pracodawcy.

Nasza agencja zajmuje się także całym postępowaniem formalnym związanym ze składaniem dokumentów, ubezpieczeniem pracownika czy opłaceniem składek ZUS. O to wszystko nie musisz się absolutnie martwić, ponieważ zrobimy to za Ciebie. Działamy profesjonalnie i legalnie, dlatego też będzie obowiązywała Cię polska umowa i jednocześnie europejskie stawki wynagrodzenia. Jesteśmy także ludźmi, a więc możesz liczyć na naszą pomoc w kwestii organizacji wyjazdu, zakwaterowania czy jakiegokolwiek innego wsparcia podczas pobytu za granicą.

Oferowana przez nas praca we Francji może okazać się dla Ciebie ciekawym doświadczeniem, a także rewelacyjną szansą na zarobienie większych pieniędzy za granicy. Zapraszamy do kontaktu!

Szukaj ofert pracy we Francji

Oferty z okresu