Praca Strasburg od zaraz

Niestety, nie mamy teraz ofert spełniających Twoje kryteria. Zostaw nam swoje CV, a odezwiemy się, gdy będziemy mieć pracę dla Ciebie

Wyślij CV

Strasburg jest stolicą Alzacji i jedną ze stolic Europy. Swoją siedzibę ma tutaj wiele ważnych instytucji m.in.: Parlament Europejski, Europejski Trybunał Praw Człowieka oraz Rada Europy. Strasburg jest nie tylko siedzibą wielu ważnych instytucji, ale także miastem, w którym po prostu dobrze się żyje. Co zyskujesz, podejmując pracę właśnie tutaj?

Praca od zaraz w Strasburgu

Strasburg jest uznawane za jedno z najpiękniejszych miast we Francji. Centrum miasta określa się jako Petite France, czyli Mała Francja. Należy zaznaczyć, że zostało ono w całości wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO i jest niewątpliwie dumą mieszkańców Strasburga. Miasto otoczone jest kanałami, w których odbijają się fasady urokliwych kamienic oraz nowoczesnych, wtopionych w historyczne tło budynków.

W Strasburgu czeka na Ciebie również wiele miejsc, które warto zobaczyć. Jednym z nich jest bez wątpienia świątynia Notre-Dame (Cathédrale Notre Dame de Strasbourg). To drugi pod względem zwiedzania budynek sakralny we Francji. Największe wrażenie robi jej strzelistość, świątynia bowiem osiąga wysokość aż 142 metrów! Oprócz świątyni warto również zwiedzić Pałac Rohan.

Najbardziej malowniczą częścią Strasburga jest dzielnica Petite France. Niestety została całkowicie zniszczona w czasie II Wojny Światowej. Mimo wszystko odbudowano ją i obecnie również można poczuć w niej średniowieczny klimat. Wiele ludzi z całego świata przyjeżdża do Strasburga, aby podziwiać te miejsca, a ty pracując w tym mieście będz,iesz je mieć na wyciągnięcie ręki!

Ogłoszenia o pracę od zaraz w Strasburgu

W ofercie Poland Workforce regularnie pojawiają się ogłoszenia o pracę od zaraz. Jeżeli interesuje Cię taka forma zatrudnienia, możesz śmiało wysłać do nas swoje CV. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe. Specjalizujemy się w pośrednictwie pracy na rynku niemieckim, francuskim, holenderskim oraz polskim. Jeżeli interesuje Cię podjęcie pracy w Strasburgu, pomożemy Ci dopełnić wszelkich formalności. Znajdziemy dla Ciebie atrakcyjne zatrudnienie, o jakim marzysz!

Ogłoszenia o pracę od zaraz w Poland Workforce

Jesteśmy certyfikowana agencją, która może pochwalić się licznymi sukcesami w zatrudnieniu pracowników do pracy tymczasowej oraz stałej. Jesteśmy na rynku od 2005 roku, a europejski rynek pracy tymczasowej znamy „od kuchni”. Zależy nam na tym, aby znaleźć Ci taką pracę, która da ci spełnienie oraz atrakcyjne wynagrodzenie. Skontaktuj się z nami już teraz!