Praca sezonowa Wersal

Niestety, nie mamy teraz ofert spełniających Twoje kryteria. Zostaw nam swoje CV, a odezwiemy się, gdy będziemy mieć pracę dla Ciebie

Wyślij CV

Wersal położony jest w zabytkowym regionie Ile-de-France pod Paryżem. To jedno z najchętniej odwiedzanych miast w tym kraju. Ludzie z całego świata przyjeżdżają do Wersalu, aby zobaczyć okazały barokowy Pałac Słońca.

Sezonowa praca w Wersalu

Wersal jest pięknym miastem, które zapewni Ci nie tylko bardzo dobre warunki codziennego życia. To miejsce wprost stworzone również do odpoczynku po pracy. Wiele atrakcji i zabytków, które warto zobaczyć, sprawi, że codzienność w Wersalu stanie się wyjątkowo przyjemna.

Miejscem, które powinna odwiedzić każda osoba będąca w Wersalu, jest niewątpliwie Pałac Słońca. Jego nazwa pochodzi od króla Ludwika XIV, na którego mówiono także Ludwik Słońce. Budowę kompleksu rozpoczęto już w 1661 roku. Budowla składa się z pałacu głównego, malowniczych, rozległych ogrodów w stylu francuskim oraz dwóch pałaców Trianon (Grand oraz Petit). Pałac Słońca warto zobaczyć szczególnie latem, gdy organizowane są tutaj pokazy fontann skąpanych w przepięknych światłach w towarzystwie wyjątkowej muzyki.

Praca w Wersalu przynosi Ci także możliwość wyjechania na wycieczkę do Paryża, który położony jest nieopodal. Możesz wybrać się tam własnym pojazdem, wypożyczyć samochód lub dotrzeć na miejsce komunikacją publiczną.

Ogłoszenia o pracę sezonową w Wersalu

Ogłoszenia o pracę w Wersalu pojawiają się regularnie przez cały rok. Nie ma znaczenia sezon lub pora roku, w jakiej planujesz wyjechać do Francji w celach zarobkowych. W każdym miesiącu możesz podjąć atrakcyjną pracę w Wersalu. Wielu pracodawców oprócz atrakcyjnych zarobków oferuje również benefity pracownicze np. w postaci transportu do pracy.

Ogłoszenia o pracę sezonową w Poland Workforce

Poland Workforce jest certyfikowaną agencją pracy tymczasowej. Na rynku działamy od 2005 roku i bardzo dobrze znamy rodziny i zagraniczny rynek pracy tymczasowej oraz stałej. Zależy Ci na legalnym i bezpiecznym zatrudnieniu? Wybierz współprace z Poland Workforce, a nie pożałujesz!

Wystarczy, że skontaktujesz się z nami i opowiesz o swoich kwalifikacjach oraz potrzebach. Skontaktuj się z Poland Workforce i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów!