Praca sezonowa Strasburg

Niestety, nie mamy teraz ofert spełniających Twoje kryteria. Zostaw nam swoje CV, a odezwiemy się, gdy będziemy mieć pracę dla Ciebie

Wyślij CV

Strasburg jest stolicą Alzacji i jedną ze stolic Europy. Swoją siedzibę ma tutaj między innymi Parlament Europejski, Europejski Trybunał Praw Człowieka oraz Rada Europy. Strasburg jest nie tylko siedzibą wielu ważnych instytucji, ale także miastem, w którym po prostu dobrze się żyje. Co zyskujesz podejmując pracę właśnie tutaj?

Praca sezonowa w Strasburgu

Strasburg jest uznawane za jedno z najpiękniejszych miast we Francji. Centrum miasta określa się jako Petite France, czyli Mała Francja. Nie sposób nie wspomnieć o tym, że zostało ono w całości wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO i jest niewątpliwie dumą mieszkańców Strasburga. Miasto otoczone jest kanałami, w których odbijają się fasady urokliwych kamienic oraz nowoczesnych, wtopionych w historyczne tło budynków.

W Strasburgu czeka na Ciebie również wiele miejsc, które warto zobaczyć. Jednym z nich jest bez wątpienia świątynia Notre-Dame (Cathédrale Notre Dame de Strasbourg). To drugi pod względem zwiedzania budynek sakralny we Francji. Największe wrażenie robi jej strzelistość, bowiem świątynia osiąga wysokość aż 142 metrów! Bogato zdobiona i rzeźbiona katedra na długo zapada w pamięć. Oprócz świątyni warto również zwiedzić Pałac Rohan. Budowla została wzniesiona na początku XVIII wieku.

Najbardziej malowniczą częścią Strasburga jest dzielnica Petite France. Niestety została całkowicie zniszczona w czasie II wojny światowej. Mimo wszystko została ona odbudowana i obecnie również można poczuć w niej średniowieczny klimat. Wiele ludzi z całego świata przyjeżdża do Strasburga, aby podziwiać te miejsca, a ty mieszkając w tym mieście będziesz je mieć na wyciągnięcie ręki!

Ogłoszenia o pracę sezonową w Strasburgu

W Poland Workforce znajdziesz ogłoszenia o pracę stałą bądź tymczasową w Polsce, Francji, Holandii czy Niemczech. Bardzo dobrze znamy europejski rynek pracy, dlatego jesteśmy w stanie przygotować dla Ciebie najlepszą możliwą ofertę zatrudnienia. Pośredniczymy w zatrudnieniu w wielu branżach m.in.: konstrukcyjnej, budowlanej oraz turystycznej. Współpracując z naszą agencją, otrzymasz legalne zatrudnienie i bezpieczne oraz korzystne warunki zatrudnienia na podstawie polskiej umowy.

Ogłoszenia o pracę sezonową w Poland Workforce

Jesteśmy certyfikowana agencką, która może pochwalić się licznymi sukcesami w zatrudnieniu pracowników do pracy tymczasowej oraz stałej. Nasza działalność skupia się na polskim, francuskim, niemieckim i holenderskim rynku pracy. Skontaktuj się z Poland Workforce i dołącz do grona naszych wiernych klientów! Zadbaj z nami o lepsze jutro!