Praca sezonowa Lille

Niestety, nie mamy teraz ofert spełniających Twoje kryteria. Zostaw nam swoje CV, a odezwiemy się, gdy będziemy mieć pracę dla Ciebie

Wyślij CV

Lille jest uroczym miastem położonym we Francji. Lille ma bogatą historię, której nie sposób nie zauważyć na miejscu. Miasto zostało bowiem założone już w XI wieku, kiedy to osiedliła się tutaj pierwsza osada. Szybki rozwój sprawił, że już rok od założenia Lille uzyskało prawa miejskie. Lille to miasto, gdzie naprawdę dobrze się żyje. Przekonaj się na własnej skórze!

Praca sezonowa w Lille

Czym wyróżnia się Lille na tle innych francuskich miast? Położone jest bardzo blisko belgijskiej granicy, dlatego tez umożliwia bezproblemowe wycieczki również do tego państwa. Dzięki temu poznasz nie tylko kulturę Francji, ale również Belgii. Lillie jest wyjątkowo urokliwym miastem, w którym cały czas cos się dzieje. Co roku we wrześniu odbywa się tutaj największy w całej Europie targ staroci. Marzysz o wycieczce do Paryża? Nic prostszego, miasto miłości położone jest zaledwie około godziny drogi stąd.

W wolnym czasie warto zwiedzić wspaniałe zabytki tego miasta. Warto zobaczyć katedrę Notre Dame de la Treille, Plac Generała De Gaulle’a, zobaczyć cytadele czy przespacerować się urokliwymi uliczkami Vieille Lille. Koniecznie odwiedź też Place aux Oignons. Niektórzy twierdzą, że jest najpiękniejszym miejscem w całym Lille.

Ogłoszenia o pracę sezonową w Lille

Jeżeli myślisz o pracy w Lille, skontaktuj się z naszym zespołem. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby znaleźć dla Ciebie atrakcyjne zatrudnienie. Lille jest miastem, które jest atrakcyjnym miejscem do codziennej pracy oraz odpoczynku. W mgnieniu oka poczujesz się tutaj jak w domu. Nasze zadanie polega na tym, aby zagwarantować Ci bezpieczne, legalne zatrudnienie na jak najlepszych warunkach. Dopełnimy wszelkich formalności z Twoim przyszłym francuskim pracodawcą, tak, aby zapewnić Ci komfort i bezpieczeństwo.

Ogłoszenia o pracę sezonową w Poland Workforce

Poland Workforce jest solidną agencją pracy tymczasowej, która zapewni ci bezpieczne i legalne zatrudnienie. Specjalizujemy się w pośrednictwie pracy za granicą. Potencjalni kandydaci najczęściej wybierają się z naszą pomocą do pracy w Niemczech czy Francji. Wystarczy, że zgłosisz się do nas i opowiesz o swoich kwalifikacjach oraz potrzebach.

Możesz zgłosić się do nas, jeżeli szukasz pracy tymczasowej lub stałej. Zespół Poland Workforce posiada wiedzę i doświadczenie, dzięki któremu profesjonalnie realizuje zamówienia wszystkich klientów. Skontaktuj się z naszą agencją i zadbaj o lepsze jutro!