Praca sezonowa Cannes

Niestety, nie mamy teraz ofert spełniających Twoje kryteria. Zostaw nam swoje CV, a odezwiemy się, gdy będziemy mieć pracę dla Ciebie

Wyślij CV

Cannes jest miastem, do którego co roku przybywa wielu turystów, a także światowej sławy gwiazd. To tutaj corocznie odbywa się najważniejszy festiwal filmowy w Europie. Cannes znane jest na całym świecie z wysokiej klasy hoteli, restauracji, klubów czy kasyn. Jakie jeszcze atrakcje kryje w sobie to miasto?

Sezonowa praca w Cannes

Cannes leży nad Lazurowym Wybrzeżem we Francji. Miasto jest pełne urokliwych i znanych miejsc, które rok w rok zachwycają nawet najbardziej wymagających turystów. Podejmując pracę w Cannes, będziesz mieć możliwość zrelaksowania się nad morzem. W odróżnieniu od innych plaż nad Lazurowym wybrzeżem, które są w większości kamieniste, te w Cannes mają piękny piasek. W samej zatoce Baie de Cannes znajdują się dwie wyspy.

Co jeszcze warto zobaczyć w Cannes? W wolnym czasie miasto oferuje Ci wiele rozrywek. Znajduje się tutaj również wiele pięknych miejsc oraz zabytków, które warto zobaczyć. Pierwszym z nich jest bulwar La Croisette. Jest jednym z najbardziej znanych deptaków na Lazurowym Wybrzeżu. To tutaj znajduje się Aleja Gwiazd, a na niej odciśnięte dłonie najsławniejszych osób na świecie. Została zrobiona na wzór tej w Hollywood. Kolejną atrakcją jest starówka. To malownicze miejsce położone na zboczu wzgórza zamkowego. Popularnym zabytkiem wartym odwiedzenia jest zamek Chateau-Musée de la Castre, wybudowany na przełomie XI i XII wieku.

Ogłoszenia o pracę sezonową w Cannes

Myślisz, że w Cannes znajduje pracę w większości sama śmietanka towarzyska? Mylisz się! Chcesz znaleźć tam zatrudnienie? Skontaktuj się z nami, a my rozpoczniemy poszukiwanie dla Ciebie sezonowej pracy w Cannes! Skorzystaj z naszej wiedzy i kilkunastoletniego doświadczenia. Bardzo dobrze znamy zagraniczny rynek pracy. Z nami nie musisz martwić się o znalezienie legalnej i bezpiecznej pracy, zgłoś się do nas, a my zaoferujemy Ci atrakcyjne zatrudnienie w Cannes i nie tylko!

Ogłoszenia o pracę sezonową w Poland Workforce

Od 2005 roku naszym największym priorytetem i satysfakcją jest skuteczne pośrednictwo pracy tymczasowej i stałej. Zespół Poland Workforce znalazł już zatrudnienie dla wielu osób, które dzięki temu odmieniły swoje życie na lepsze.

Wystarczy, że zgłosisz się do nas i opowiesz o swoich kwalifikacjach oraz potrzebach. Znajdziemy Ci pracę na rynku polskim, niemieckim, francuskim lub holenderskim. Warto również zaznaczyć, że jesteśmy jedną z pierwszych polskich agencji pracy oferujących usługę leasingu pracowniczego poza granicami naszego kraju.