Praca Nantes od zaraz

Niestety, nie mamy teraz ofert spełniających Twoje kryteria. Zostaw nam swoje CV, a odezwiemy się, gdy będziemy mieć pracę dla Ciebie

Wyślij CV

Nantes jest miastem, gdzie w doskonały sposób połączono nowoczesność razem z historią tego miejsca. Miasto położone jest w zachodniej Francji i stanowi historyczną stolicę Bretanii. Obecnie uchodzi za drugi po Paryżu ośrodek kulturalny. Jeżeli interesuje Cię kulturą, znajdziesz tu mnóstwo miejsc, które warto odwiedzić. Praca od zaraz w Nantes będzie niezapomnianą przygodą!

Praca od zaraz w Nantes

Nantes położone jest nad Loarą. Warto podkreślić, że to miasto z tradycją, ponieważ jego historia sięga czasów starożytnych. Jednym z najciekawszych tutejszych zabytków jest znajdujący się w samym sercu Nantes monumentalny zamek książąt Bretanii (Château des ducs de Bretagne). Budowla pochodzi z XIII wieku, a swój obecny kształt uzyskała w czasie ostatniej większej przebudowy, którą przeprowadzono w połowie XV wieku.

Mieszkając w Nantes, warto odwiedzić Passage Pommeraye. To dziewiętnastowieczne centrum handlowe, którego architektura robi na wszystkich wielkie wrażenie. Podobna budowla postawiona jest w Mediolanie czy Brukseli, jednak to centrum handlowe ma w sobie coś wyjątkowego. Co wyróżnia Passage Pommeraye na tle innych podobnych miejsc? Znajduje się tutaj wiele rzeźb, a dodatkowo całe centrum mieści się na kilku piętrach!

Ogłoszenia o pracę od zataz w Nantes

Nie musisz znać języka francuskiego, aby znaleźć satysfakcjonujące zatrudnienie w Nantes. Czeka tu na Ciebie praca od zaraz w kilku branżach.

W Poland Workforce znajdziemy dla Ciebie pracę w branży:

  • Budowlanej

Branża budowlana to dla nas przede wszystkim dwie cechy: fachowość oraz terminowość. Sprawdzamy kwalifikacje przyszłych pracowników oraz przeprowadzamy testy praktyczne. Zależy nam na tym, aby zarówno pracownik, jak i pracodawca był zadowolony z przebiegu współpracy.

  • Przemysłowej

Szukamy pracowników do branży przemysłowej. Pracowałeś jako spawacz, elektryk, magazynier czy mechanik? Zgłoś się do Poland Workforce, praca w Paryżu od zaraz już na Ciebie czeka!

  • Produkcyjnej

Przyczyniamy się do rozwoju współpracujących z nami pracodawców, wysyłając za granicę wykwalifikowanych pracowników produkcyjnych. Wyślij nam swoje CV, a my znajdziemy dla Ciebie pracę w branży produkcyjnej od zaraz!

  • Turystycznej

Rekrutujemy pracowników na każde stanowisko z branży turystycznej. Jeżeli interesuje Cię praca w turystyce, skontaktuj się z naszym zespołem telefonicznie lub napisz do nas maila. Możesz nas także odwiedzić w naszych dwóch biurach – we Wrocławiu i Warszawie.

Ogłoszenia o pracę od zaraz w Poland Workforce

Poland Workforce to certyfikowana agencja, która pośredniczy w zatrudnieniu pracowników do pracy tymczasowej oraz stałej. Nasza działalność skupia się na polskim, francuskim, niemieckim oraz holenderskim rynku pracy. Wybierz Poland Workforce, a my znajdziemy dla Ciebie legalne i bezpieczne zatrudnienie na atrakcyjnych warunkach!