Zbijanie Palet – Praca we Francji

Miejsce pracy: Lyon

Rodzaj pracy: praca tymczasowa

Obowiązki:

  • montaż i zbijanie palet
  • naprawy palet

Wymagania:

  • doświadczenie przy podobnych pracach
  • umiejętność obsługi elektronarzędzi
  • samodzielność
  • dyspozycyjność do wyjazdu od zaraz
  • odprowadzanie składek zdrowotnych do polskiego ZUS w ciągu ostatnich 30 dni
  • mile widziana możliwość wyjazdu własnym autem

Oferujemy:

  • umowę o pracę z pełnymi świadczeniami ZUS, urlopem oraz chorobowym (składki płacone od polskiej średniej krajowej)
  • pensję na poziomie 1600 euro na rękę za etat (168 h )
  • możliwość pracy w nadgodzinach dodatkowo płatnych
  • zorganizowane i OPŁACONE zakwaterowanie
  • organizację przejazdu z Polski do miejsca pracy
  • pracę długoterminową
  • dodatkowe ubezpieczenie poza granicami kraju dla pracownika i jego rodziny
  • respektowane prawo do urlopów
  • TERMINOWE wynagrodzenie
  • wypłacamy ZALICZKI

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez formularz on-line:

praca Francja

Więcej informacji na temat tej oferty pracy udziela Dział Rekrutacji:

tel.: +48 71 33 51 266
tel.: +48 71 36 81 808