Stolarz aluminium – Praca we Francji

Miejsce pracy: Francja
Rodzaj pracy: praca tymczasowa

Obowiązki:

  • prace przy produkcji stolarki otworowej (aluminium)
  • montaż ram z podzespołów (skręcanie)
  • montaż szyb w ramy
  • poprawki poprodukcyjne i montaż wszystkich elementów wg rysunku
  • sylikonowanie w pełnym zakresie
  • uzbrajanie ram w podzespoły

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy przy produkcji stolarki aluminiowej min. 2 lata
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • silna motywacja do pracy
  • pełna dyspozycyjność do wyjazdu
  • odprowadzanie składek do polskiego ZUS w ciągu ostatnich 30 dni
  • możliwość wyjazdu własnym autem będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • opłacenie i organizację zakwaterowania, zakwaterowanie – dom lub mieszkanie z dostępem do kuchni
  • dodatkowe ubezpieczenie na czas pracy i pobytu za granicą: Hestia Podróże
  • możliwość wypożyczenia auta służbowego
  • ewentualny zwrot za dojazdy do pracy na podstawie kilometrówki w wypadku dojazdów własnym autem
  • możliwości związane z dalszym zatrudnieniem / stałą współpracą
  • 10-11 euro za godzinę plus dodatki za nadgodziny (płaca zależna od doświadczenia)

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez formularz on-line:

praca Francja

Więcej informacji na temat tej oferty pracy udziela Dział Rekrutacji:

tel.: +48 71 33 51 266
tel.: +48 71 36 81 808