Samodzielny Specjalista ds. księgowo – kadrowych

Ta oferta pracy jest już nieaktualna. Sprawdź nasze nowe oferty pracy

Miejsce pracy: Wrocław
Rodzaj pracy: praca stała

Obowiązki:

  • Bieżące księgowanie dokumentów (pełna księgowość)
  • Nawiązywanie i rozwiązywanie stosunku pracy
  • Naliczanie wynagrodzenia dla pracowników

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata
  • Znajomość bieżących przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, ustawy o rachunkowości
  • Obsługa programów: R2Płatnik (Reset), Optima, Płatnik

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia zawodowego
  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy
  • Niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon komórkowy
  • Pracę w międzynarodowej organizacji

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez formularz on-line:

praca w Polsce

Więcej informacji na temat tej oferty pracy udziela Dział Rekrutacji:

tel.: +48 71 33 51 266
tel.: +48 71 36 81 808