Programista Maszyn CNC – Praca w Polsce

Miejsce pracy: Nowa Wieś Wrocławska

Rodzaj pracy: praca stała

Obowiązki:

  • obsługa maszyny sterowanej numerycznie (tokarka, frezarka, wypalarka)
  • programowanie obrabiarek CNC
  • przygotowanie maszyny do pracy
  • kontrola wykonanych elementów
  • zmiana ustawień maszyny
  • kontrolowanie procesu obróbki materiału
  • wdrażanie do produkcji nowych elementów i programów

Wymagania:

  • dokładność i sumienność
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie 3 zmianowym
  • znajomość rysunku technicznego
  • mile widziana znajomość maszyn – Sodick, Okuma, Mori Seiki
  • umiejętność prowadzenie dokumentacji technicznej

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowie o pracę
  • atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia
  • pracę w międzynarodowej firmie – lidera z branży inżynierii lotniczej
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • dostęp do nowoczesnych technologii
  • możliwość pracy w nadgodzinach 100% płatnych
  • pracę w systemie 3 zmianowym

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez formularz on-line:

praca polska

Więcej informacji na temat tej oferty pracy udziela Dział Rekrutacji:

tel.: +48 71 33 51 266
tel.: +48 71 36 81 808