Pracownik Ogólnobudowlany – Praca we Francji

Miejsce pracy: Francja, Rimou

Rodzaj pracy: praca tymczasowa

Obowiązki:

  • prace murarskie przy budowie nowych budynków
  • prace zbrojeniowe, szalunkowe
  • wylewanie i zacieranie betonu
  • montaż gotowych prefabrykowanych elementów

Wymagania:

  • doświadczenie w w/w pracach minimum 5 lat
  • samodzielność oraz podstawowa znajomość planów budowlanych
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • dyspozycyjność do wyjazdu maj/czerwiec 2017
  • odprowadzanie składek zdrowotnych do polskiego ZUS w ciągu ostatnich 30 dni

Oferujemy:

  • polską umowę o pracę (składki odprowadzane od średniej krajowej)
  • opłacenie i organizację zakwaterowania,
  • zakwaterowanie – dom lub mieszkanie z dostępem do kuchni
  • dodatkowe ubezpieczenie dla pracownika i jego rodziny na czas pracy i pobytu za granicą: Hestia Podróże
  • wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia
  • respektowane prawo do urlopu
  • możliwość wypożyczenia auta służbowego
  • ewentualny zwrot za dojazdy do pracy na podstawie kilometrówki w wypadku dojazdów własnym autem
  • możliwości związane z stałą współpracą
  • 1700 euro wypłaty na rękę za pracę przy 168 h miesięcznie
  • nadgodziny EXTRA płatne
  • TERMINOWA wypłata

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez formularz on-line:

praca Francja

Więcej informacji na temat tej oferty pracy udziela Dział Rekrutacji:

tel.: +48 71 33 51 266
tel.: +48 71 36 81 808