Kelnerka z j. francuskim – praca we Francji

Miejsce pracy: Francja, Korsyka
Rodzaj pracy: praca tymczasowa

Obowiązki:

  • witanie i przyjmowanie gości w restauracji
  • przyjmowanie zamówień od gości
  • profesjonalna obsługa
  • budowanie dobrych relacji z gośćmi
  • dbanie o czystość w restauracji

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na wyżej wymienionym stanowisku minimum rok
  • znajomość języka francuskiego (warunek konieczny)
  • odprowadzanie składek zdrowotnych do ZUS-u polskiego w ciągu 30 dni przed wyjazdem
  • dyspozycyjność do pracy podczas całego sezonu letniego (od początku marca do końca września
  • sumienność, punktualność, zaangażowanie w pracę
  • umiejętność pracy pod presją czasu i w systemie zmianowym
  • bardzo dobra prezencja

Oferujemy:

  • umowę o pracę na czas określony z pełnymi świadczeniami ZUS, urlopem i chorobowym
  • organizację przejazdu i zakwaterowania
  • dodatkowe ubezpieczenie na czas delegacji
  • atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie

Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie formularza on-line i załączenie CV ze zdjęciem:

praca we francji kelnerka

Więcej informacji na temat tej oferty pracy udziela Dział Rekrutacji:

tel.: +48 71 33 51 266
tel.: +48 71 36 81 808