Programista DELPHI

Ta oferta pracy jest już nieaktualna. Sprawdź nasze nowe oferty pracy

Miejsce pracy: Polska, Wrocław

Obowiązki:

  • programowanie i rozwijanie aplikacji w języku DELPHI
  • doskonalenie i rozwijanie istniejących narzędzi informatycznych wykorzystywanych na potrzeby firmy
  • projektowanie i implementacja nowych funkcjonalności
  • tworzenie aplikacji webowych
  • monitorowanie poprawnego funkcjonowania aplikacji oraz usuwanie ewentualnych nieprawidłowości

Wymagania:

  • co najmniej dwa lata doświadczenia w samodzielnym programowaniu w DEPLHI
  • znajomość języka SQL
  • znajomość baz danych: Interbase, FireBird, MySQL, MSSQOL
  • zdolność analitycznego myślenia oraz umiejętność rozwiązywania praktycznych problemów
  • umiejętność samodzielnej jak i zespołowej realizacji zadań
  • zaangażowanie i dobra organizacja pracy własnej
  • nastawienie na samorozwój i doskonalenie własnych umiejętności

Mile widziane:

  • umiejętność programowania obiektowego
  • znajomość języków programowania: C++, C#, PHP
  • znajomość WinAPI
  • znajomość środowiska .NET
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

Oferujemy:

  • pracę przy realizacji nowoczesnych i różnorodnych projektów
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • przyjazną atmosferę pracy oraz partnerskie relacje
  • pracę w środowisku międzynarodowym

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez formularz on-line:

praca w Polsce

Więcej informacji na temat tej oferty pracy udziela Dział Rekrutacji:

tel.: +48 71 33 51 266
tel.: +48 71 36 81 808