branze-przemysl

Operator maszyn CNC – Praca w Polsce

Miejsce pracy: Nowa Wieś

Rodzaj pracy: praca tymczasowa

Obowiązki:

  • obsługa maszyn CNC, w tym tokarek, frezarek, laserowych wycinarek (Sodick, Okuma, Mori Seiki)
  • realizacja codziennych celów produkcyjnych w oparciu o obsługę maszyn CNC
  • wypełnianie dokumentacji technicznej, zgodnie z procesem produkcji
  • kontrola wykonanych przez siebie części zgodnie z dokumentacją techniczną
  • pomoc w rozwiązywaniu ewentualnych problemów w produkcji

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na powyższym stanowisku
  • umiejętność efektywnej pracy zespołowej
  • komunikatywność
  • motywacja i chęć do pracy
  • umiejętność czytania rysunków technicznych

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowie o pracę
  • atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia
  • pracę w międzynarodowej firmie – lidera z branży inżynierii lotniczej
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • dostęp do nowoczesnych technologii
  • możliwość pracy w nadgodzinach
  • pracę w systemie 3 zmianowym

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez formularz on-line:

praca polska

Więcej informacji na temat tej oferty pracy udziela Dział Rekrutacji:

tel.: +48 71 33 51 266
tel.: +48 71 36 81 808