Operator Call Center

Ta oferta pracy jest już nieaktualna. Sprawdź nasze nowe oferty pracy

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko: operator call center

Miejsce pracy: Polska, Wrocław
Rodzaj pracy: umowa zlecenie

Obowiązki:

  • obsługa Klientów Infolinii z branży budowlanej / chemicznej

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w Call & Contact Center
  • Komunikatywność, sumienność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, zorientowanie na klienta
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera
  • Mile widziane wykształcenie techniczne i praktyczna wiedza na temat właściwości farb i lakierów oraz ich poszczególnych składników
  • Mile widziane doświadczenie, wiedza z branży budowlanej (wykończenia wnętrz, dekoracje, elewacje, systemy dociepleń)
  • Atutem będzie ogólna wiedza dotycząca prawa budowlanego i norm związanych z pracami wykończeniowymi.

Oferujemy:

  • Pracę w godzinach 8:00-16:00
  • Umowę zlecenie z pełnym oskładkowaniem.
  • Stałe wynagrodzenie, na początek 10zł brutto/h, wzbogacone atrakcyjnym systemem premiowym.
  • Budowanie kariery i zdobywanie cennego doświadczenia zawodowego w obszarach obsługi klienta i marketingu.
  • Jasno określoną ścieżkę kariery i możliwości awansu na stanowiska Lidera Zespołu lub Managera Kampanii.
  • Pracę w przyjaznym, pozytywnie nastawionym zespole.
  • Wsparcie Trenera oraz Managera.
  • Szkolenia rozwijające wiedzę produktową i umiejętności miękkie.

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez formularz on-line:

praca Francja

Więcej informacji na temat tej oferty pracy udziela Dział Rekrutacji:

tel.: +48 71 33 51 266
tel.: +48 71 36 81 808