branze-budownictwo

Murarz – Praca we Francji

Miejsce pracy: Francja, Korsyka

Rodzaj pracy: praca tymczasowa

Obowiązki:

  • stawianie domów od podstaw
  • murowanie z pustaków, cegieł
  • układanie belek i pustaków stropowych

Wymagania:

  • doświadczenie min 5 lat w wyżej wymienionych zadaniach
  • dobra kondycja fizyczna
  • motywacja i chęć do pracy
  • pełna dyspozycyjność do wyjazdu
  • odprowadzanie składek zdrowotnych do polskiego ZUS w ciągu ostatnich 30 dni

Oferujemy:

  • umowę o pracę, wszystkie składki odprowadzane od średniej krajowej
  • opłacenie i organizację zakwaterowania, zakwaterowanie – dom lub mieszkanie z dostępem do kuchni
  • dodatkowe ubezpieczenie na czas pracy i pobytu za granicą: Hestia Podróże
  • organizację dojazdów do pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy
  • wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia
  • atrakcyjne wynagrodzenie plus dodatki za nadgodziny (płaca zależna od doświadczenia)

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez formularz on-line:

praca Francja

Więcej informacji na temat tej oferty pracy udziela Dział Rekrutacji:

tel.: +48 71 33 51 266
tel.: +48 71 36 81 808