Hydraulik / monter instalacji

Ta oferta pracy jest już nieaktualna. Sprawdź nasze nowe oferty pracy

Miejsce pracy: Bawaria, Niemcy
Rodzaj pracy: praca tymczasowa

Obowiązki:

  • montaż instalacji zewnętrznych w tym: wodnych, kanalizacyjnych, gazowych
  • montaż instalacji wewnętrznych w tym: sieci kanalizacji sanitarnej, wentylacji i klimatyzacji, sieci grzewczych
  • biały montaż

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku instalatora wod-kan
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny
  • silna motywacja do pracy
  • pełna dyspozycyjność do wyjazdu od zaraz
  • odprowadzenie składek zdrowotnych do ZUS w ciągu 30 dni przed wyjazdem

Oferujemy:

  • umowę o pracę z pełnymi świadczeniami ZUS, urlopem oraz chorobowym
  • organizację przejazdu i zakwaterowania
  • atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie
  • dodatkowe ubezpieczenie poza granicami kraju

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez formularz on-line:

praca Francja

Więcej informacji na temat tej oferty pracy udziela Dział Rekrutacji:

tel.: +48 71 33 51 266
tel.: +48 71 36 81 808