Monter dociepleń – Praca we Francji

Miejsce pracy: Annemasse, Francja

Rodzaj pracy: praca tymczasowa

Obowiązki:

  • Prace przy budynkach mieszkalnych (bloki, domki) . Zakres prac obejmuje elewacje zewnętrzne, siatka+tynk.

Wymagania:

  • minimum 2 letnie doświadczenie na w/w stanowisku
  • samodzielność, dokładność
  • pełna dyspozycyjność do wyjazdu
  • odprowadzanie składek zdrowotnych do polskiego ZUS w ciągu ostatnich 30 dni

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w renomowanej firmie na polską umowę o pracę (składki odprowadzane od średniej krajowej) , pełne świadczenia ZUS
  • Atrakcyjne i TERMINOWE wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia → 1950 – 2000 Euro na rękę (za etat 168h)
  • EXTRA PŁATNE nadgodziny
  • Możliwość wypłacenia ZALICZEK
  • Opłacenie i organizację zakwaterowania – dom lub mieszkanie z dostępem do kuchni
  • Dodatkowe ubezpieczenie dla pracownika i jego rodziny na czas pracy i pobytu za granicą: Hestia Podróże
  • Wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia
  • Respektowane prawo do urlopu
  • Możliwość wypożyczenia auta służbowego lub ewentualny zwrot za dojazdy do pracy na podstawie kilometrówki w wypadku dojazdów własnym autem
  • Możliwość regularnych zjazdów do Polski

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez formularz on-line:

praca Francja

Więcej informacji na temat tej oferty pracy udziela Dział Rekrutacji:

tel.: +48 71 33 51 266
tel.: +48 71 36 81 808