Mechanik Maszyn Tekstylnych – Praca we Francji

Miejsce pracy: Francja

Rodzaj pracy: praca tymczasowa

Obowiązki:

  • naprawa maszyn i urządzeń tekstylnych
  • utrzymanie i monitorowanie pracy maszyn
  • diagnozowanie usterek
  • serwisowanie i wymiana podzespołów maszyn

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • gotowość do wyjazdu  zagranicznego
  • odprowadzanie składek zdrowotnych do polskiego ZUS w ciągu ostatnich 30 dni
  • znajomość branży tekstylnej (dodatkowy atut) lub motoryzacyjnej
  • silna motywacja do pracy oraz do uczenia się
  • znajomość języka francuskiego lub angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • polską umowę o pracę (składki odprowadzane od średniej krajowej)
  • profesjonalne szkolenie wstępne
  • atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie w Euro
  • opłacenie i organizację zakwaterowania,
  • dodatkowe ubezpieczenie dla pracownika i jego rodziny na czas pracy i pobytu za granicą: Hestia Podróże
  • wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia
  • respektowane prawo do urlopu

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez formularz on-line:

praca Francja

Więcej informacji na temat tej oferty pracy udziela Dział Rekrutacji:

tel.: +48 71 33 51 266
tel.: +48 71 36 81 808