Kontroler Jakości – Praca w Czechach

Miejsce pracy: Czechy

Rodzaj pracy: praca tymczasowa

Obowiązki:

  • Kontrola jakości części samochodowych oraz raportowanie w nowoczesnej fabryce BMW.

Wymagania:

  • zdolności manualne oraz bardzo dobry wzrok
  • zaangażowanie w wykonywane zadania oraz skrupulatność
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy w styczniu 2017
  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
  • mile widziana podstawowa znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub czeskiego
  • odprowadzanie składek zdrowotnych do polskiego ZUS w ciągu ostatnich 30 dni
  • Nie wymagamy doświadczenia oraz zatrudniamy pary

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę (składni płacone od średniej krajowej)
  • gwarantujemy bezpłatne zakwaterowanie w pokojach 2, 3 osobowych z dostępem do kuchni, pralni oraz bezpłatnym internetem
  • dodatkowe ubezpieczenie na czas pracy i pobytu za granicą : Hestia Podróże
  • zapewniamy dojazdy dom/praca – praca/dom
  • pewne, terminowe wynagrodzenie w EURO 10- tego każdego miesiąca
  • dodatki za pracę w nocy oraz nadgodziny
  • możliwość wypłaty zaliczek

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez formularz on-line:

praca polska

Więcej informacji na temat tej oferty pracy udziela Dział Rekrutacji:

tel.: +48 71 33 51 266
tel.: +48 71 36 81 808