Cieśla-Zbrojarz – Praca we Francji

Miejsce pracy: Francja, Bordeux

Rodzaj pracy: praca tymczasowa

Obowiązki:

  • prace szalunkowe oraz zbrojarskie przy budowie budynków
  • zbrojenia i szalowanie stropów, fundamentów, słupów

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku cieśli/zbrojarza minimum 2 lat
  • znajomość rysunku technicznego
  • mile widziana umiejętność pracy na systemach Outinord
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • umiejętność pracy zespołowej
  • odprowadzanie składek zdrowotnych do polskiego ZUS w ciągu ostatnich 30 dni
  • dyspozycyjność do wyjazdu

Oferujemy:

  • umowę o pracę (składki opłacane od średniej krajowej)
  • możliwość pracy długoterminowej
  • zorganizowane bezpłatne zakwaterowanie
  • zapewnione dojazdy dom-praca/ praca-dom
  • dodatkowe ubezpieczenie na czas trwania kontraktu
  • możliwość pracy w nadgodzinach
  • konkurencyjne stawki – wysokie zarobki
  • terminowe wynagrodzenie

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez formularz on-line:

praca Francja

Więcej informacji na temat tej oferty pracy udziela Dział Rekrutacji:

tel.: +48 71 33 51 266
tel.: +48 71 36 81 808