Cieśla szalunkowy – Praca we Francji

Miejsce pracy: Francja

Rodzaj pracy: praca tymczasowa

Obowiązki:

  • wykonywanie ścian, stropów, schodów, słupów itp. za pomocą systemów szalunkowych
  • praca na systemie szalunkowym OUTINORD
  • praca na podstawie planów i rysunków

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 5 lat
  • znajomość systemu szalunkowego OUTINORD będzie dodatkowym atutem
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • pełna dyspozycyjność do wyjazdu
  • odprowadzanie składek zdrowotnych do polskiego ZUS w ciągu ostatnich 30 dni

Oferujemy:

  • polską umowę o pracę (składki odprowadzane od średniej krajowej)
  • opłacenie i organizację zakwaterowania,
  • zakwaterowanie – dom lub mieszkanie z dostępem do kuchni
  • dodatkowe ubezpieczenie dla pracownika i jego rodziny na czas pracy i pobytu za granicą: Hestia Podróże
  • wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia
  • respektowane prawo do urlopu
  • możliwość wypożyczenia auta służbowego
  • ewentualny zwrot za dojazdy do pracy na podstawie kilometrówki w wypadku dojazdów własnym autem
  • możliwości związane z stałą współpracą
  • możliwość regularnych zjazdów do Polski

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez formularz on-line:

praca Francja

Więcej informacji na temat tej oferty pracy udziela Dział Rekrutacji:

tel.: +48 71 33 51 266
tel.: +48 71 36 81 808