Elektryk – 2000€ na rękę! – Praca we Francji

Miejsce pracy: Korsyka/Ajaccio, Francja

Rodzaj pracy: praca tymczasowa

 

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku ELEKTRYK. Do obowiązków zatrudnionych będzie należało m. in. zakładanie instalacji alarmowych i przeciwpożarowych, montaż oświetlenia oraz zakładanie nowych instalacji elektrycznych.

Read more

Spawacz początkujący – 1900€ na rękę! – Praca we Francji

Miejsce pracy: Escrennes, Francja

Rodzaj pracy: praca tymczasowa

 

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku SPAWACZ POCZĄTKUJĄCY. Do obowiązków zatrudnionych będą należały m. in. proste prace produkcyjne, kontrole jakości spawów wykonanych przez robota oraz wykonywanie poprawek spawalniczych.

Read more

Pracownik produkcji (rozbiór drobiu) – Praca we Francji

Miejsce pracy: Francja 

Rodzaj pracy: praca tymczasowa

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osób do pracy przy rozbiorze kurczaków. Jest to praca na produkcji, polegająca na oczyszczaniu mięsa, wykrawaniu go według zaleceń oraz na oddzielaniu wadliwych kawałków. Do obowiązków zatrudnionych będzie również należało regularne czyszczenie, ostrzenie oraz dezynfekowanie sprzętu.

Read more

Gdzie szukać pracy za granicą w zimie?

Przyjęło się, że to właśnie lato jest najlepszym okresem na szukanie pracy sezonowej. Jednak zimą również znajdziemy setki ofert zatrudnienia. Wykonawcy jakich zawodów cieszą się w tym czasie zainteresowaniem pracodawców? Które europejskie kraje poszukują w tym okresie rąk do pracy? Dowiesz się tego z naszego artykułu. Read more